• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

3Core Roastery

jackjoker

Üye
Daha fazla  
Ekipmanlar
Delter Coffee Press, Aeropress, Comandante c40, V60, Konchero, Hario Tarti
Ankara merkezli bir kavurma yeri. Aslında kavurma konusunda geçmişi uzun zamanlara dayanıyor. Bu yeni ve sıfırdan açtığı bir yer.
Satış işlemine yeni başladı.
Şuan benimde severek tükettiğim kahvesi Kenya Mazahu.
Hem kavurması güzel hemde kahvesi. Yakında yeni çekirdekleri gelecek diye duydum.
Takip edilmeli.

Yılbaşı için instagram üzerinde yapılan bir çekilişte sanırım bir kahvesini kazandım ancak o günlerde geri dönüş yapamadım, sonrasında da başlık kalktı galiba... üzüldüm şimdi...

Kenya, Etiyopya, Peru ve Kolombiya çekirdeklerini denedim ve memnun kaldım. Kolombiya oldukça dengeliydi, diğerlerinde henüz tat profilinin oturmamış olmasından ileri geldiğini düşündüğüm hafif bir kavruk tat vardı fakat onlarda da tatlılık ve ekşilik dengesini beğendim. Fiyatları zaten uygun, bundan sonra umarım uzun süre kendileriyle devam ederim.

Peru, Etiyopya ve Meksika kahvelerini denedim. Fiyat performans olarak özellikle bütçesi kısıtlı olanları tatmin edecektir.

Kahve kavrumları homojen ve düzgün duruyor. @jackjoker dediğin gibi daha önce de başka markalar altında kahve satışları vardı.

Yılbaşı için instagram üzerinde yapılan bir çekilişte sanırım bir kahvesini kazandım ancak o günlerde geri dönüş yapamadım, sonrasında da başlık kalktı galiba... üzüldüm şimdi...

Kendilerine N11 ya da Instagram'dan ulaşırsanız çok yardımcı oluyorlar, haberiniz olsun. Memnun kalacağınızı düşünüyorum denerseniz.

İlk fırsatta denemek istediğim kavuruculardan, ama genelde toplu alımlarda aylık ihtiyacımı alıp bir dahakini bekliyorum. Araya nasıl alsam diye düşünmüyor değilim 🤔

Espressosunu denemek icin almistim, Kilosu 100TL cekirdegin ve bence fiyatinin ustunde bir performans sunuyor. Daha uygun fiyata, belli bir kalitenin altina inmeyecek cekirdek arayan arkadaslarimiz deneyebilir.

Bugün kendilerinden Kenya Mazahu sipariş ettim bakalım. Merakla bekliyorum.

@Tdsintentions Merhaba, sitenizde sepet kısmında sorun yaşıyorum, genel birşey midir ? Bir de hangi kargo ile gönderim yapmaktasınız ? Sepeti göremediğim için onu da öğrenemedim.

Hayır yanlış anlattım galiba, ürünü ekleyip sepetim sayfasında gittiğimde hata alıyorum. O nedenle henüz alışveriş yapamadım. Chrome ve Firefox da denedim ama sonuç aynı.
2 ayri mac, 1 android chrome ve 1 windows 7 chrome dan girdik. Isterseniz instagram hesabindan arkadasimizla baglantiya gecin o size ödeme linki yollasın. Iyi aksamlar

Bu arada eğer gumruklerimiz izin verirse
Costa Rica Los Lajas Black honey 2019
El salvador el naranjo honey 2019
Colombia sudan rume natural 2019
Kenya Mazahu 2019/2020
Peru amazon dolares concepcion 2019
Kahvelerimiz stoklarımıza yakinda girecek.

Geri