• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

1zpresso kpro el değirmeni

@pofpof dan kullanım ayarları.
  • Türk Kahvesi 23 klik
  • Espresso 33 klik
  • V60 60-64 klik (Ben genelde melodrip kullandığım için normal v60 demlemelerine göre biraz daha ince kalabilir)
  • Cold Brew 80-82 klik

Benim tecrübelerim de şu şekilde. Elinizdeki ekipmanlara, filtreye ve döküş yeteneğinize göre bu değerler değişecektir.
  • Espresso 30-33 klik
  • V60 70-73 klik (melodripsiz)
  • Kalita 77-78 klik

Bu da firmanın önerisi.
Capture.JPG

Fırçayı ekstradan satışa koysalar diğer değirmen sahipleride faydalanabilir güzel olur aslında :)
Forumda bir üyemiz paylaşmıştı

esasında siyah tarafı makyaj da kullanılan fırçalar gibi yumuşak , bence bir kozmetikçiden uygun fiyatlı alınabilir :)@ertu_grul

esasında siyah tarafı makyaj da kullanılan fırçalar gibi yumuşak , bence bir kozmetikçiden uygun fiyatlı alınabilir :)@ertu_grul
Yok tabiki alınacak farklı alternatifler var ve aldım bende zaten ama yinede güzel ve kullanışlı ekstra bir seçenek olurdu yeni alacaklar için :)

1Zpresso K Pro yu merak edenler icin sokme takma ve sifir ayari islemleri.

Alanlara hayirli olsun çok guzel duruyor gozum kaldı :(

Şuraya bi rez bırakayım

Verdiğiniz linkten incelemenize ulaşamıyorum. Başka bir yerde var mı acaba?
merhaba, geç cevap için kusura bakmayın. bu aralar epey yoğunum, cevaplayamadım. malesef coffee.digital yenilenme sürecinde olduğu için incelemeye ulaşılamıyor. ama özetle söyleyebileceğim epey el değirmeni tecrübem olmasına rağmen beni en çok memnun eden değirmenin k-plus olduğu. alanla kişilerin pişman olacağını zannetmiyorum kalite, tutarlılık ve kullanışlılık açısından.

merhaba, geç cevap için kusura bakmayın. bu aralar epey yoğunum, cevaplayamadım. malesef coffee.digital yenilenme sürecinde olduğu için incelemeye ulaşılamıyor. ama özetle söyleyebileceğim epey el değirmeni tecrübem olmasına rağmen beni en çok memnun eden değirmenin k-plus olduğu. alanla kişilerin pişman olacağını zannetmiyorum kalite, tutarlılık ve kullanışlılık açısından.
Merhaba, ben de K-pro aldım, baya memnunum :)

Detaylı incelemeyi yayınladım. Umarım faydası olur.

Sıfır ayarını yapmak için; kırmızı klik noktası sıfıra getirilip üstteki pul sıkılırsa sıfır noktası kaymıyor

Kendi başlığına da yazayım. Tutarlılık ve öğütüm konusunda çok tecrübe edemedim fakat öğütüm hızı konusunda comandante'den hızlı bir değirmen.
Mesajınızdan commandante de kullandığınızı tahmin ederek ten acaba commandantede kullanılan örneğin 22-24 click tahmini k proda hangi clicklere tekabül eder

Geri