• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

📉💥Trendyol Amazon Hepsiburada Kahve ve Ekipman İndirimleri

Bu vergilendirmede başka bir çakallığa başladılar artık. Ürünlerin çoğunu aras üzerinden doğrudan vergilendirmeye geçirdiler. Ama sıkıntı şu ki %20lik ürünlere de +ötv ile %40 alıyorlar. Yani küçük bir metal örgü aldım, neyi ötv kapsamına girebilir bunun. Eskiden kafalarına göre vergi gidiyorlardı artık tavandan girmeye başladılar. Şikayet etmek lazım ama edince de uğraşan yok, anca kendi ödediğimizi geri alırız o kadar uğraşıp.

Giderek ucuzlayarak al beni diyor ama almiycam :)
Aynen beni de ciddi anlamda dürtmeye başladı ama forumdan gördüğüm kadarıyla espresso işi dipsiz kuyu, bunu alsak muhtemelen bir müddet sonra daha iyi makineye geçmek isteyeceğiz ve iyi espresso makine fiyatları da herkesin malumu. Şimdilik V60 + Clever'la mutlu olduğuma ikna ediyorum kendimi :)

Delonghi dedica almayı düşünenler için birkaç tavsiye vermek isterim. Makineyi aldıktan sonra düzgün bir espresso çıktısı alabilmeniz için basınçsız sepet, bottomless portafilter ve tamper almanız şart. Eğer sütlü içecekler yapmak isterseniz buhar çubuğunu da değiştirmeniz lazım, kolay bir iş değil tüm makineyi açıp buhar çubuğunu değiştirmek. Zaten tüm bu söylediklerim için min. 1000 TL lik daha ilave masraf yapmanız gerekiyor nerdeyse. O yüzden sütlü içecek yapmam diyorsanız flair veya robot, sütlü içecek önemli diyorsanız da başlangıç için gaggia classic daha uygun bir tercih olacaktır. Yukarıdaki tüm değişiklikleri yaparak makineyi 2 sene kullanan biri olarak söylüyorum.

Yok mu güzel bir kahve indirimi :)

Aynen beni de ciddi anlamda dürtmeye başladı ama forumdan gördüğüm kadarıyla espresso işi dipsiz kuyu, bunu alsak muhtemelen bir müddet sonra daha iyi makineye geçmek isteyeceğiz ve iyi espresso makine fiyatları da herkesin malumu. Şimdilik V60 + Clever'la mutlu olduğuma ikna ediyorum kendimi :)
2 senedir o kuyuya girmemek için çabalıyorum. 😞

delonghi 685 cihazı bende amazondan aldım. 1720 tl ye geldi.Biraz daha pahalı idi. Fiyat biraz daha inmiş. Arkadaşımızın dediği doğru , bottomless portafilter ve steam wand ı değiştirmek avantaj sağlıyor. kolu Rancilio Silvia (V1/V2) ile değiştirdim. Zor bir aşama Cihazı tamamen söküyorsunuz.

Ama cihaz garanti dışı kalıyor bunu da unutmamak lazım. Masrafa başlayınca sonu gelmiyor. Baratza Encore öğütücü , süt potu falan derken masraflı oldu.:)

Bu vergilendirmede başka bir çakallığa başladılar artık. Ürünlerin çoğunu aras üzerinden doğrudan vergilendirmeye geçirdiler. Ama sıkıntı şu ki %20lik ürünlere de +ötv ile %40 alıyorlar. Yani küçük bir metal örgü aldım, neyi ötv kapsamına girebilir bunun. Eskiden kafalarına göre vergi gidiyorlardı artık tavandan girmeye başladılar. Şikayet etmek lazım ama edince de uğraşan yok, anca kendi ödediğimizi geri alırız o kadar uğraşıp
ötv 4 sayılı liste kapsamındaysa alınıyor.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08MF9XDHC/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o06_s00?ie=UTF8&psc=1

amazon üzerinden aldım . Bazen 160 tl ye kadar düşüyor takip ederseniz. çok derin olduğu için birazını kestim. Memnunum , birde aliexpress üzerinden sipariş verdim ancak daha ulaşmadı elime ulaşınca denemeden sonra bilgi veririm.
Ben de amazon üzerinden almayı tercih ederim, aliexpress yerine, teşekkürker. Bire bir bu makine yok bende fakat yine 51mm portafiltreli bir modeli var, onun için düşünüyorum, fiyat iyi aslında. Teşekkürler link için tekrar.

Ben de amazon üzerinden almayı tercih ederim, aliexpress yerine, teşekkürker. Bire bir bu makine yok bende fakat yine 51mm portafiltreli bir modeli var, onun için düşünüyorum, fiyat iyi aslında. Teşekkürler link için tekrar.
Kulaklar kalin gelebiliyor bilginiz olsun, baya bir taslama ile inceltmem gerekti benim

Link için teşekkürler .Bir de şu linki buldum. Bu tamper mi düzleştirici mi? 2 in 1 yazmışlar anlayamadım. Normalde çift taraflı oluyor da?

Link için teşekkürler .Bir de şu linki buldum. Bu tamper mi düzleştirici mi? 2 in 1 yazmışlar anlayamadım. Normalde çift taraflı oluyor da?
Flat ve gewinde dedikleri tamper, three zelstoff ve normal dedikleri düzleştirici. Bunların hepsi tek taraflı

Flat ve gewinde dedikleri tamper, three zelstoff ve normal dedikleri düzleştirici. Bunların hepsi tek taraflı
Çok teşekkürler bunlar hem temper hem düzleştirici olarak kullanılır mı? Flat ve Gewinde olanlar? Acemi olduğum için inanın bilgim yok

Trendyol paylaş kazan kampanyasında mağaza takip ettirip kimler kupon aldı kimler alamadı söyleyin bakalım :D 2 mağazaya 150 takipçi kazandırdım sonuç foss. Trendyol çakallığı :d

Geri