• Eyl├╝l Ay─▒ Kahve Kul├╝b├╝ Toplu Al─▒m Organizasyonu
    Sevgili Ziyaret├ži Eyl├╝l ay─▒ Kahve Kul├╝b├╝ ortak al─▒m firmas─▒ sizlerin oylar─▒ ile Sezy Coffee olarak se├žildi. Bu konudan Eyl├╝l ay─▒ toplu al─▒m─▒ ile ilgili geli┼čmeleri ├Â─črenebilirsin. Kahve Kul├╝b├╝ toplu al─▒m─▒ ve kul├╝p ile ilgili geli┼čmelerden, ├Âzel indirimlerden, yay─▒nlardan h─▒zl─▒ bir ┼čekilde haberdar olmak i├žin buradan Whatsapp Grubuna kat─▒lmay─▒, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmay─▒n.

­čôë­čĺąTrendyol Amazon Hepsiburada Kahve ve Ekipman ─░ndirimleri

utkukaya

─░yi Bilinen ├ťye
─░sim
Utku Kaya
Daha fazla  
─░sim
Utku Kaya
De─čirmen
Comandante
Ekipmanlar
Aeropress, Delter Press, V60
Kahve Arkada┼čl─▒─č─▒ ─░stiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkada┼čl─▒─č─▒ ─░l
─░stanbul
Kahve Arkada┼čl─▒─č─▒ ─░l├že 1
Avc─▒lar
Kahve Arkada┼čl─▒─č─▒ ─░l├že 2
Beylikd├╝z├╝
Celsius da indirim yapm─▒┼č.

utkukaya

─░yi Bilinen ├ťye
─░sim
Utku Kaya
Daha fazla  
─░sim
Utku Kaya
De─čirmen
Comandante
Ekipmanlar
Aeropress, Delter Press, V60
Evet
─░stanbul
Avc─▒lar
Beylikd├╝z├╝
Ben de toplu al─▒m─▒ bekleyece─čim almayaca─č─▒m. K─▒rk y─▒l─▒n ba┼č─▒nda anketten Coffeerem ├ž─▒km─▒┼č, o y├╝zden beklemek en iyisi ­čśŐ

cemsafak

├ťye
─░sim
Cem ┼×afak
Daha fazla  
─░sim
Cem ┼×afak
De─čirmen
Timemore Chestnut NANO, Hario G Smart
Ekipmanlar
Hario V60 Dripper, PUCK PUCK, Lillydrip, Tchibo Caffisimo, Nespresso Essenza Mini, Delter Press , Aeropress GO
Evet
ISTANBUL-BURSA
KA─×ITHANE
KESTEL-BURSA
Coffeerem bomba gibi geliyor. Cam hazneli kahve konseptine bay─▒l─▒yorum :)

erdiferik

Aktif ├ťye
─░sim
Erdi
Daha fazla  
─░sim
Erdi
Espresso Makinesi
Gaggia Magenta Prestige
De─čirmen
Feldgrind, Minimoka Demoka
Ekipmanlar
Moccamaster
Patl─▒can─▒ g├Âr├╝nce g├╝lme geliyor. Hala eskimedi.

Aventus

─░yi Bilinen ├ťye
─░sim
Emre
Evet ben de asl─▒nda ka┼č─▒n─▒yorum yazacakt─▒m da sildim. Asidite varsa ├ži├žeksilik ├žok sorun de─čil. Hunkute'yi bilmiyorum nerden mi ald─▒m diyorsun neden ald─▒n m─▒?
Trendyolmus gordum simdi.Kargo da bedava.Cekirdek zaten yeni oldugundan bayat olma ihtimali yok san─▒rim iyi bir tercih bence

KelebekBey

├ťye
─░sim
Furkan
Daha fazla  
─░sim
Furkan
De─čirmen
Molent g50
Ekipmanlar
Hario immersion switch dripper
Coffeerem'den Ethiopia Sidamo Gr2 y─▒kanm─▒┼č ve Guatemala Antigua Pastoral 150'┼čer gram ald─▒m. Bakal─▒m bu ├žekirdekler nas─▒l ├ž─▒kacak. Bu arada Petra coffee patl─▒can muhabbeti var ama pek okuyamad─▒m. Fiyat─▒n─▒n kaz─▒k oldu─čumu ima ediliyor acaba :)

nuclearmoonrise

─░yi Bilinen ├ťye
Coffeerem'den Ethiopia Sidamo Gr2 y─▒kanm─▒┼č ve Guatemala Antigua Pastoral 150'┼čer gram ald─▒m. Bakal─▒m bu ├žekirdekler nas─▒l ├ž─▒kacak. Bu arada Petra coffee patl─▒can muhabbeti var ama pek okuyamad─▒m. Fiyat─▒n─▒n kaz─▒k oldu─čumu ima ediliyor acaba :)

Coffeerem'i yazmam─▒┼čt─▒m ├ž├╝nk├╝ hem toplu al─▒m var hem de indirim say─▒lacak pek bir ┼čey yoktu. 200 gram─▒ 50 lira olan ├žekirde─čin 150 gram─▒ 36 lira trendyolda :)

├ťst