• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Timemore Türkiye Distribütörlüğü

İnceleme konusu mevcut, değişiklikler de yazıyordu hatırladığım kadarıyla.
@mrkaraburc

Bunun üstüne bir değişiklik var mı bilmiyorum. @Globally bu konuda en iyi bilgiyi verebilir.

Hangi incelemenin altına baksam, hangi forumda gezinsem "jx pro bundan daha ucuz ve daha iyi" yorumlarını görüyorum. Veya herkes jx pro ile karşılaştırıyor özellikle chestnut x'i.

Bu arada chestnut x'in sürekli olarak fiyatına gönderme yapılıyor. K-plus bundan daha ucuz veya jx-pro bunun yarı fiyatı gibi yorumlar gördüm youtube'da. Ancak bu değirmenin türkiye fiyatı yurtdışına göre ucuz. Kulüp indirimiyle 1900 lira. 320 dolar/euro'ya göre baya iyi diyebiliriz.

Hangi incelemenin altına baksam, hangi forumda gezinsem "jx pro bundan daha ucuz ve daha iyi" yorumlarını görüyorum. Veya herkes jx pro ile karşılaştırıyor özellikle chestnut x'i.

Bu arada chestnut x'in sürekli olarak fiyatına gönderme yapılıyor. K-plus bundan daha ucuz veya jx-pro bunun yarı fiyatı gibi yorumlar gördüm youtube'da. Ancak bu değirmenin türkiye fiyatı yurtdışına göre ucuz. Kulüp indirimiyle 1900 lira. 320 dolar/euro'ya göre baya iyi diyebiliriz.

Forumda ne kadar kullanan var bilmiyorum ama instagram üzerinden bana yazanlardan Timemore Chestnut X alanlar ve kullananlar olduğunu biliyorum. Kendilerine de deneyimlerini soruyorum.

JX-Pro rakibi olabilir mi? pek sanmıyorum ama kullanmadığım için de kesin bir yorum yapmak istemem.

Önceki değirmen tecrübelerim ve incelemelerime istinaden söylüyorum.

Değirmenlerde "ne kadar ekmek o kadar köfte" söylemi genelde doğru :) İstisnalar kaideyi bozmaz diyelim.

Timemore o kalite anlayişiyla comandante ya da 1zpressoya rakip olamaz gözümde.İlk önce bi kalite kontrol yapsinlar sonra konuşuruz.Amiral gemisi degirmenlerinde bile alt haznenin oturdugu yerlerde boyalar aşınmış.Klik mekanizmasi yine sağlam hissettirmiyor.Comandanteyi elinize aldiginizda kaliteyi iliklerinize kadar hissediyorsunuz.Sonuc olarak timemore rakip olamaz.Tabi bunlar benim goruşum.Ogutum kalitesi daha iyi bile olabilir.Bahsettigim malzeme kalitesi ve kalite kontrol

Timemore o kalite anlayişiyla comandante ya da 1zpressoya rakip olamaz gözümde.İlk önce bi kalite kontrol yapsinlar sonra konuşuruz.Amiral gemisi degirmenlerinde bile alt haznenin oturdugu yerlerde boyalar aşınmış.Klik mekanizmasi yine sağlam hissettirmiyor.Comandanteyi elinize aldiginizda kaliteyi iliklerinize kadar hissediyorsunuz.Sonuc olarak timemore rakip olamaz.Tabi bunlar benim goruşum.Ogutum kalitesi daha iyi bile olabilir.Bahsettigim malzeme kalitesi ve kalite kontrol
Sizin zaten pek çok konuda keskin fikirleriniz olduğunu görüyorum fakat o fikirler daha sonra değişiyor :D

19 şubat 2021 tarihinde timemore crystal eye dripper sipariş etmiştim. Hızlı bir şekilde ulaşım sağladılar. 2 aydır da mutlu bir şekilde kullanıyordum. Haftada 3 -4 demlemede kullanıyorum.
@SirJohn ile origami dripper ile karşılaştırma yaptığımız zaman güzel tat farklılıkları almıştık.
Bugün tekrar demleme yapayım dedim. Filtre kağıdını ıslatmak ve ısıtmak amacı ile suyu dökerken çat diye ses geldi ve baktığımda dripper ın çatladığını gördüm.
@Globally ' nin gelbura sitesinin müşteri hizmetlerinin haftasonu çalışmadığını gördüm ulaşamadım kendilerine.
Forumun bilgisi olsun diye buraya da paylaşmak istedim.

@Globally

Merhaba.Timemore saklama kabı 3 adet almıştım yakın zamanda.Henüz 1 tanesini kullanmaktayım ama kapaktaki basınç tuş yeri bir süre sonra yukarı kendi kendine çıkıyor durumda.Diğerleri ne durumda ona bakma fırsatım olmadı onları kullanmaya başlayınca göreceğim.Olası bir durumda ne yapabiliriz acaba ?

@Globally

Merhaba.Timemore saklama kabı 3 adet almıştım yakın zamanda.Henüz 1 tanesini kullanmaktayım ama kapaktaki basınç tuş yeri bir süre sonra yukarı kendi kendine çıkıyor durumda.Diğerleri ne durumda ona bakma fırsatım olmadı onları kullanmaya başlayınca göreceğim.Olası bir durumda ne yapabiliriz acaba ?
Merhaba,

teknikservis@globally.com.tr mail atarsanız arkadaşlarımız değişim konusunda yardımcı olacaktır ✌️

Geri