• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Sonuç ⛔Sonuç Ocak 2023 - Kahve Kulübü Toplu Alım Etkinliği

Evet ben de alıma caballero bomba de fruta ve kenya ichuga ile katılmış bulunuyorum :) -8876-

Bu arada indirim kodu bende de çalışmadı. Sonra ödeme adımında tekrar deneyebiliyorsunu. Orada bir kaç kere deneyince çalıştı bir de öyle deneyin arkadaşlar.

Geçtiğimiz alıma da katılmıştım oldukça keyifli ve çok şey öğrendiğim bir alımdı. Bu alım için de beklentilerim çok yüksek :) herkese şimdiden afiyet olsun ve şimdiden ellerinize sağlık
Ben ancak üyelik girişi yapmadan girince alabildim.Onda dahi 2 kez yenilemem gerekti.Umarım çözmüşsünüzdür.
İndirim kodu takılma konusunu hafta içi web sitesi ile ilgilenen arkadaşımızın çözmesi için çalışacağız. Umuyorum daha hızlı ve verimli bir hale gelecektir. Şimdi ki haliyle çalışıyor olsa da gayrı pratik bir hal aldığı için kusurumuza bakmayın lütfen. 🙏🙏

Afiyet olsun arkadaşlar. :)

Sipariş verildi :) Emeği geçen herkese tek tek teşekkür ederim.

Merhaba Arkadaşlar

Öncelikle ankete katılan her (545) üyeye çok teşekkürler. Aralık ayı anketinde 1. çıkan firma Kafein Kültür (179 oy) olurken 2. Firma Tetra N Caffeine (159 oy) coffee oldu. 3.Firma(27 oy) ise Williams Roastery , 4.Firma ise Probador Collectiva (27 oy) oldu.

Kafein Kültür sahibi Orkun bey ile iletişime geçtik ve hemen hazırlıklara başladıklarını ilettiler. Çok hızlı bir sürede hemen tekliflerini ilettiler. Şimdiden güzel bir alım ayı olmasını diliyorum.

Sorularınız olursa anketle ilgili @Daunterm veya @kahveanalisti mesaj atarsanız sevinirim. Şimdiden herkese iyi yıllar

Alım Mesajı ve Senelik Bilgilendirme Videosu:

Alım Detaylarını Aşağıda Orkun Üstel Açıklayacak.

Sitede kullanmanınız için indirim kodu
-------
Genel İndirim Kodu (%35): *** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

-------

Sitede kullanmanınız için indirim kodu

Orkun Bey çok teşekkür ediyoruz indirim oranı için..
Espresso çekirdeği siparişini Ocak ortası vereceğim ama kahve atölyesi etkinliğine yetişemeyeceğiz :) 2. seansı yapmayı düşünmez misiniz :)

Sipariş verildi :) Emeği geçen herkese tek tek teşekkür ederim.
Orkun Bey çok teşekkür ediyoruz indirim oranı için..
Espresso çekirdeği siparişini Ocak ortası vereceğim ama kahve atölyesi etkinliğine yetişemeyeceğiz :) 2. seansı yapmayı düşünmez misiniz :)
Afiyetler arkadaşlar!
@ErdincKazak Bey 2. Seans gibi değil ama ilerleyen zamanlarda buna benzer başka bir etkinlik daha yapacağız forum dışında. Yine de bu etkinliği kaçırmasanız iyi olurmuş bence, epey keyifli bir gün olacak. Öteki etkinliğin duyurusunu da ilerleyen aylarda geçeceğim. ✌️

Orkun Bey, öncelikle hayırlı olsun. Ben de siparişimi verdim. İndirim konusunda sıkıntı yaşayan arkadaşlar sepetinde Caballero özel seri var ise o üründe zaten indirim olduğu için yeni bir indirim uygulamıyor. Ben tek tek alarak sorunu çözdüm.

Orkun Bey, öncelikle hayırlı olsun. Ben de siparişimi verdim. İndirim konusunda sıkıntı yaşayan arkadaşlar sepetinde Caballero özel seri var ise o üründe zaten indirim olduğu için yeni bir indirim uygulamıyor. Ben tek tek alarak sorunu çözdüm.
Afiyetler Mustafa Bey. İndirimde olmayan ürünleri ilk açıklamaya girmiştim ama dikkat etmemiş arkadaşlarımız olabilir elbette. Hatırlatma yapmanız diğer arkadaşlarımız için de verimli olacak. Sağolun çok. ✌️✌️

1 kg espresso Pink star seçiminde kod uygulanmıyor. @orkunustel

Bir yıkanmış Etiyopya Duromina Lot 9 ve yıkanmamış el Salvador tablon la independencia aldım #8976 sipariş numarasıyla. Heycanla bekliyorum özellikle etiyopya çok iddialı tanıtılmış heycanla bekliyorum.

1 kg espresso Pink star seçiminde kod uygulanmıyor. @orkunustel
Pink star şimdilik dahil değil, 1-2 hafta içerisinde yeni sevkiyatla dahil edilecekmiş. Orkun beyin ilk mesajında daha detaylı şekilde bilgi mevcut.
Murat Bey'in bahsettiği gibi, ilk açıklamamda durumdan dolayı şu an ekleyemediğimizi ve indirime dahil olmayan ürünleri bahsetmiştim. Sepette hata oluşmaması namına bir bakmanızı öneririm.

Keyifli bir alım ayı diliyorum. ☕☕
Bir yıkanmış Etiyopya Duromina Lot 9 ve yıkanmamış el Salvador tablon la independencia aldım #8976 sipariş numarasıyla. Heycanla bekliyorum özellikle etiyopya çok iddialı tanıtılmış heycanla bekliyorum.
Afiyet olsun Furkan Bey. ✌️

Alıma katılanlar müsaitse bahsettiğimiz ay sonu Kafein Kültür x Kahve Kulübü buluşma ve atölye etkinliğine katılım için yazmayı unutmayın! 🚀🚀🚀

Foruma üye girişi yapmadan kodu göremezsiniz arkadaşlar. malum emek veren arkadaşlarımız çok sadece kodu alıp kaçanları pek sevmiyoruz. o yüzden biraz üyeliğe yönlendirme amacında biraz içerik yazmaya sevk etmek açısından böyle bir uygulama yapıyoruz geçen seneden beri. tekrar bilgilendirmek istedim.

#8985 ile katıldım ben de, şimdiden merakla bekliyorum. @orkunustel reçete tavsiyeniz var mıdır farklı kahveler için?

Aslında gelicek olan yeni çekirdekleri bekleyecektim ama, galiba etkinlik için elimi hızlı tutmam gerekli...

Etkinlik sonuçlanmadan alımda bulunmuştum Orkun Bey'in fiyat güncellemesi olacağını haber vermesi üzerine. Bu alım etkinliğine (ilk etkinlik alımı olacak benim için) de ay sonuna doğru katılmayı planlıyorum. Katkısı olan ve emek veren herkese çok teşekkürler. Keyifli içimler olsun herkese.

#8982 ile alıma katıldım, emeği geçen editör arkadaşlara @kahveanalisti @Daunterm ve ilgisi için @orkunustel e teşekkürler.
#8985 ile katıldım ben de, şimdiden merakla bekliyorum. @orkunustel reçete tavsiyeniz var mıdır farklı kahveler için?
Etkinlik sonuçlanmadan alımda bulunmuştum Orkun Bey'in fiyat güncellemesi olacağını haber vermesi üzerine. Bu alım etkinliğine (ilk etkinlik alımı olacak benim için) de ay sonuna doğru katılmayı planlıyorum. Katkısı olan ve emek veren herkese çok teşekkürler. Keyifli içimler olsun herkese.
Herkese teşekkürler. Afiyet olsun. 🙏
Reçete tavsiyelerimi Youtube'da ve sitemizde ayrıca açıklama metnimdeki linkte bulabilirsiniz. ✌️

#9019 sipariş numarası ile katıldım. Bu ayki alımın Kafein Kültürden olmasına ayrıca çok sevindim. Çekirdeklerin tedarik sürecinden kavrumhaneye ve reçetelere kadar, kısacası kahvenin tarladan fincan sürecine kadar herşey net Kafein Kültürde. Gördüğüm en "şeffaf" kavuculardan birisi Orkun ÜSTEL. Youtube üzerinden bile kendisini takip ederek kahve konusunda epey bilgi edinebiliyorsunuz. Emeği geçen herkese çok teşekkürler:)

#9019 sipariş numarası ile katıldım. Bu ayki alımın Kafein Kültürden olmasına ayrıca çok sevindim. Çekirdeklerin tedarik sürecinden kavrumhaneye ve reçetelere kadar, kısacası kahvenin tarladan fincan sürecine kadar herşey net Kafein Kültürde. Gördüğüm en "şeffaf" kavuculardan birisi Orkun ÜSTEL. Youtube üzerinden bile kendisini takip ederek kahve konusunda epey bilgi edinebiliyorsunuz. Emeği geçen herkese çok teşekkürler:)
Afiyet olsun şimdiden. :) Güzel yorumlarınız ve desteğiniz için ayrıca teşekkür ederim. :)

Geri