• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Selam herkese

Harmanyeri

Üye
İsim
Hamza
Daha fazla  
İsim
Hamza
Espresso Makinesi
Philips EP2231/40
Değirmen
Commandante C40, Eureka Mignon Crono, Molent g50
Ekipmanlar
Konchero gooseneck kettle, Kalita wave, V60, Delter Coffee Press, Moccamaster
Nasılsınız?
Biraz geç de olsa bu forumu keşfetmek güzel oldu, özellikle evde kaldığımız bu günlerde🙂 Ben yaklaşık 2 yıldır v60 ile acizane demlemeler yapmaya çalışıyorum. Burada ilginç bilgiler paylaşıp hoş vakit geçirmemizi sağlayan arkadaşlara teşekkür ederim. En kısa zamanda eskisinden daha sağlıklı ve bilinçli bir şekilde hayatımıza devam edebilmemiz dileğiyle🙂

Hoş geldiniz. Aynı iyi dileklerle...

Hoş geldiniz :)

Hoş geldiniz. 🙂 Sağlıcakla..

Merhaba, hoş geldiniz. Biz iyiyiz, sizi sormalı :)
Ben de iyiyim teşekkür ederim, evde geçen günlerimi biraz da kahve konusunda birşeyler okuyup seyrederek değerlendirmeye çalışıyorum🙂 Henüz filtre kahve makinemden bile güzel manuel kahve demleyemiyorum ama sanırım sonuçtan ziyade süreci seviyorum..

Geri