• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Malum Tartı Kargo Süreci

koroglu

Üye
İsim
Umit
Selamlar değerli arkadaşlar,

Aliexpress üzerinden Malum tartı sipariş sürecimi paylaşmak istedim Düşünen arkadaşlar var ise eğer süreç aşağıdaki gibi devam ediyor. Şu anda TR sınırları içinde muhtemelen Pazartesi gününü bulur. Gelince yine burada paylaşırım bilgisini.

Daha önce forumda tartının Aliexpress üzerinden kargo süreci ile ilgili bir problem olduğundan bahsedilmişti bu arada ama şimdilik bir problem görünmüyor.

27/07/2020 - 20:09:00Gonderi musteriden alinmistirReceive item from customer (Otb)-/-China (Yurt Disi)
28/07/2020 - 08:45:00Gonderi (Cikis) alip verme merkezinde alindiReceive item at office of exchange (Otb)-/-China (Yurt Disi)
28/07/2020 - 12:56:00Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden)The item was forwarded to the destination country (Otb)-/-China (Yurt Disi)
29/07/2020 - 01:00:00Gonderi yurtdisina sevk edildiSend item abroad (EDI-received)-/-China (Yurt Disi)
19/08/2020 - 17:42:33Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindiReceive item at office of exchange (Inb)-/-Turkey
19/08/2020 - 17:47:33Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen)Send item to customs (Inb)-/-Turkey

1597998401093.png

Daha önce bende bir sorun yaşamıştım tartı gönderilmedi ve saçmasapan bir sebep ile sipariş iptal edildi, saçma diyorum çünkü yeni üyeliklere AliExpressin ne kadar tutkulu olduğunu biliyoruz ilk siparişte bunu yaşamak çok garip gelmişti.
Güncel bilgi gelmesi iyi olmuş.

Selamlar Arkadaşlar,

Tartıma kavuştum:) Kargo süreci aşağıdaki gibi oldu. Gelmesi yaklaşık 3.5 hafta sürdü.

Aldığım Store : VOKPRO

16 TL 'de kapıda PTT memuruna ödeme yaptım.

1598263469587.png

Merhaba,

Ben de şimdi sipariş edeceğim, 3 kg ile 5kg arasında pek fiyat farkı yok. Eğer boyutları aynıysa 5kg alıyım. Bilginiz var mı boyutlar hakkında?

Merhaba, ben de bu tartıdan sipariş ettim. Bugün elime ulaştı. Dara almada sıkıntı yaşıyorum. Kahve tartıyorum ama üzerine bardak koyup dara alıyorum, suyu döküyorum ama tartmıyor. Nasıl kullanılacağına dair bir rehber de bulamadım. Bu konuda yardımcı olur musunuz?

Merhaba, ben de bu tartıdan sipariş ettim. Bugün elime ulaştı. Dara almada sıkıntı yaşıyorum. Kahve tartıyorum ama üzerine bardak koyup dara alıyorum, suyu döküyorum ama tartmıyor. Nasıl kullanılacağına dair bir rehber de bulamadım. Bu konuda yardımcı olur musunuz?
Pilini degiştirin hala çalişmazsa bozuktur.Öyle ayarı falan yok

Bana gelen alette bu özellik var, hatta kutunun üzerinde var talimat. Tam olarak nasıl çalıştığını anlamadım. Sayacı başlattıktan sonra mı bu moda giriyor acaba diye. Yoksa bir şey koyup dara alıyorum, sonra bir şey daha koyup tekrar dara alıyorum. Birimlerle veya süre ile alakalı olabilir mi?

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-12-26 at 20.49.36.jpeg
    WhatsApp Image 2020-12-26 at 20.49.36.jpeg
    103.3 KB · Görüntüleme: 96
Bana gelen alette bu özellik var, hatta kutunun üzerinde var talimat. Tam olarak nasıl çalıştığını anlamadım. Sayacı başlattıktan sonra mı bu moda giriyor acaba diye. Yoksa bir şey koyup dara alıyorum, sonra bir şey daha koyup tekrar dara alıyorum. Birimlerle veya süre ile alakalı olabilir mi?
Sorununuzu anlamadım ama tartı aynı .Bir fark göremedim ben.Video çekerseniz bakalım sorun nerde

Kalibre etmeye çalışıyorum. Units ve on/off tuşlarına basıyorum. Bana önce 2,3 ve 5 olarak seçtiriyor. Aletin arkasında 3kg olduğu için onu seçiyorum. "cal" a geçiyor. Üzerinde hiçbir şey yokken bu fotoğraftaki sayı çıkıyor. Üzerine ne koyarsam koyayım belli bir yere kadar çıkıyor. Buna ok dersem bir şekilde . Sırasıyla "0" ve "3kg" istiyor. Ama bana bu sunduğu nedir onu anlamadım.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-12-26 at 22.02.19.jpeg
    WhatsApp Image 2020-12-26 at 22.02.19.jpeg
    60.2 KB · Görüntüleme: 72
Kalibre etmeye çalışıyorum. Units ve on/off tuşlarına basıyorum. Bana önce 2,3 ve 5 olarak seçtiriyor. Aletin arkasında 3kg olduğu için onu seçiyorum. "cal" a geçiyor. Üzerinde hiçbir şey yokken bu fotoğraftaki sayı çıkıyor. Üzerine ne koyarsam koyayım belli bir yere kadar çıkıyor. Buna ok dersem bir şekilde . Sırasıyla "0" ve "3kg" istiyor. Ama bana bu sunduğu nedir onu anlamadım.
Ben açıp direk kullanmaya başlamıştım 6 ay kadar oldu hiç de ellemedim. Bu yorumum size çözüm sunmuyor ama belki bir fikir verebilir.

Ben açıp direk kullanmaya başlamıştım 6 ay kadar oldu hiç de ellemedim. Bu yorumum size çözüm sunmuyor ama belki bir fikir verebilir.

Direkt açtığımda 112gr üzerinde tartım yapmıyordu. Hiçbir şekilde. Pilleri çıkardım taktım. Yine değişmedi. Ben de kalibrasyon yapmaya çalışıyorum şuan. Ben de geldiği gibi kullanmak isterdim :)

Direkt açtığımda 112gr üzerinde tartım yapmıyordu. Hiçbir şekilde. Pilleri çıkardım taktım. Yine değişmedi. Ben de kalibrasyon yapmaya çalışıyorum şuan. Ben de geldiği gibi kullanmak isterdim :)
Hocam units tuşuna bas g/ml yazısı çıkana kadar bas. Onun haricinde de olmuyorsa reset nasıl atılıyor ona bak internetten.

Hocam units tuşuna bas g/ml yazısı çıkana kadar bas. Onun haricinde de olmuyorsa reset nasıl atılıyor ona bak internetten.

Hocam burada da "malum tartı" diye açılmış başlık. Yok mu bunu jenerik bir adı? Ben göremedim. Bakayım reset vs.

Hocam burada da "malum tartı" diye açılmış başlık. Yok mu bunu jenerik bir adı? Ben göremedim. Bakayım reset vs.
Coffee toys tu sanırım, her getiren firma farklı isim veriyor o sebepten belli bir ismi yok, Mesela kahvekulübü bu tartıya büyük kaan tartı diyor 😁

Arkadaşlar bu ürün için geri iade talebi oluşturdum n11'den. Yardımlarınız için teşekkürler. Şöyle ucuzundan 2kg - 0.1gr arası ölçüm yapabilen, herhangi bir kahve özelliği olmayan bir tartı önerir misiniz? Sadece kahvemi tartacağım, sonra dara alıp uygulayacağım su miktarını ölçeceğim.

Ben de dahil neredeyse forumun yarısı bu tartıyı kullanıyor sanırım ben gönül rahatlığıyla öneririm

Geri