• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kahve çekirdeğinden su kokusu

Şu tarz çekirdekler buldum içinde ama normal mi bilmiyorum.
Bu arada ambalajdan da şüphelendim. Biraz başka bir kapta bekletip kontrol edeceğim. Zaten artık kullanmam ama merakımı gidereceğim.
bunlar bocek deligi :) (Coffee borer beetle ) bu kahveyi kimden aldiysan soylede millet ordan almasin kahve ..tam bir cop bu kahve

Bu arada ambalajdan da şüphelendim. Biraz başka bir kapta bekletip kontrol edeceğim. Zaten artık kullanmam ama merakımı gidereceğim.
sol ustde siyaha yakin tonu olani parmak ucunda kirip bir kokla onda ayrica kuflenmede var gibi

• Fermente veya kokuşmuş tat
  • Kirli Küflü tadı
  • Ekşi / fenolik tat
Böcekler, ağaç üzerinde veya depolanırken meyveyi istila edebilir ve tohum embriyosunu öldürebilir , fincana küf ve alkali tatlar katabilir. Kurutma aşamasında çıkarılmalıdır veya etkilenen çekirdekler kavurmadan önce çıkarılabilir.

Ekli dosyalar

• Insect-Damage.jpg
    Insect-Damage.jpg
    28.3 KB · Görüntüleme: 11
Geri