• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kaan Tartı

Bu başlığın hala açılmamış olması ilginç. Tartım bozulmasa benim de aklıma gelmeyecekti.

Dün tartının birler basamağına veda ettim. Dijital göstergenin birler basamağındaki en üst çubuğu ve sağdaki çubukları çalışıyor sadece. Diğerleri belli belirsiz. 0,9,8 rakamları 7 gibi; 4 ise 1 gibi görünüyor. Arada sırada orta çubuk da çalışıyor.

Göstergenin üzerine sıcak su sıçramıştı birkaç kere. Ondan kaynaklanıyor olabilir diye düşünüyorum.

Bu başlığın hala açılmamış olması ilginç. Tartım bozulmasa benim de aklıma gelmeyecekti.

Dün tartının birler basamağına veda ettim. Dijital göstergenin birler basamağındaki en üst çubuğu ve sağdaki çubukları çalışıyor sadece. Diğerleri belli belirsiz. 0,9,8 rakamları 7 gibi; 4 ise 1 gibi görünüyor. Arada sırada orta çubuk da çalışıyor.

Göstergenin üzerine sıcak su sıçramıştı birkaç kere. Ondan kaynaklanıyor olabilir diye düşünüyorum.
Bu konu ile ilgili @Kahveciningalaksirehberi

Üzerine v60 koyarak demleme yapıyorum ve bir ağırlığa geldikten sonra tartmıyor

Benimki de pilleri çıkarıp tekrar takmadan açılmıyor. Açıldıktan sonra tuşa basarak kapanmıyor, kendi otomatik kapanıyor. Isyan bayrağını kaldırdı böylece. Önerisi olan var mı?

Aliekspress Kargolarında Sorun Olmasa ordan 100 Tl lik Meşhur Tartıyı al diyeceğim ama kargolarda sıkıntı var :( Bu arada benim KAAN Tartıda son demlerini yaşıyor.

Bu üründen aldık iki adet. Biri 35 diğeri 45 günde teslim edildi. Sorunsuz alışverişler oldu.
#Aliexpress US $13.09 12%OFF | 3kg/0.1g 5kg/0.1g Drip Coffee Scale With Timer Portable Electronic Digital Kitchen Scale High Precision LCD Electronic Scales

Aliekspress Kargolarında Sorun Olmasa ordan 100 Tl lik Meşhur Tartıyı al diyeceğim ama kargolarda sıkıntı var :( Bu arada benim KAAN Tartıda son demlerini yaşıyor.
Bu arada bahsettiğiniz meşhur tartı hangisi acaba?

Kaan tartıyı nasıl kalibre edeceğimizi bilen varmı? Söküp temizliğini yaptım bütün ayarları bozuldu :rolleyes:

Bu üründen aldık iki adet. Biri 35 diğeri 45 günde teslim edildi. Sorunsuz alışverişler oldu.
#Aliexpress US $13.09 12%OFF | 3kg/0.1g 5kg/0.1g Drip Coffee Scale With Timer Portable Electronic Digital Kitchen Scale High Precision LCD Electronic Scales

Bu arada bahsettiğiniz meşhur tartı hangisi acaba?

vergilere yapilan ek bunlari da kapsiyor mu?

Geri