• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

İzmir'de Beğendiğiniz Kahveciler

Merhabar, konuya hemen giriyim. İzmir'de Baristocrat, Roast and Found, Tuck, Poka gibi kahvecileri gezdim. Yeni tatlar aramaktayım, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Coffemamma var F/P olarak iyidir.

coffeemamma var fiyat olarak da özellikle şu aralar mahambeleri çok iyi. hacky's var yukarıda sayılanlardan başka ancak önermiyorum. overdose diye bir kavurucu vardı ama benim için artık yok :)

Coffenutz
Punctum
+1
overdose
-2

ersin kendisini ticaretin altın kazanına atma kararı aldığından beridir eski forumdan da son yorumlara bakılırsa kavurmalarının çok kötüleştiğini yazanlar vardı. hatta bir ara forumda bunun sebebinin kendisinin yarışma hazırlığında olduğunu ve kavuran kişinin farklı olduğunu söyleyerek açıklamaya çalışmıştı.
ne kadar doğrudur bilmiyorum tabi. kendisinden zamanında 5 kahve almıştım. fena değildi ama çok da iyi değildi. ortalama diyebilirim.
bir de @NoDRaC 'a hakaretli tutumundan dolayı ayrı tavım kendisine. dolayısıyla bir -1 daha benden :)

Poka
2 cups
Zoe
Gramma
Optimist
Philia
Buralar baya başarılı yerler deneyebilirsin

over kim??

coffeerem öneririm kesinlikle.

Coffeenutz da 2013 den beri kahve aldığım kavurmahanelerden. Burayı da tereddütsüz öneririm. Kavurucusu ve sahibi Ömer Bey de ulaşılabilir birisidir.

Geri