• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Herkese selam

İsim
Çağatay
Daha fazla  
İsim
Çağatay
Değirmen
Timemore Nano, Porlex mini, comandante red sonja
Ekipmanlar
Hario v60 , hario immersion, güral kalita 185, tchibo kapsüllü makina, timemore tartı + kaan tartı, moccamaster
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Beşiktaş
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Beşiktaş
Merhabalar,
Kahve konusunda damak tadım öyle muhteşem olmasa da artık dışarıda içtiğim kahvelerin eziyet olmaya başlamasıyla bu foruma kadar geldim.

Şu anda evde kullanmadığım ve tozlanmış basit bir filtre kahve makinası ile tchibo dan 5 yıl önce alıp üzerine dantel ördüğüm ) süt falan ısıtabilen bir makina var. Öncelikle bunları bir çıkarayım belki işe yararlar.

Biraz okuma yaparak bütçem dahilinde hangi ürünleri edinmeliyim konusunda bilgi edindim sayılır.

- Hario değirmen
- tartı lazım
- v60 + filtre kağıdı. iyi kahve çekirdeği zaten olmasa olmaz

Hoş geldiniz. Güzel bir fincanın ilk şartı nitelikli çekirdek, kulübümüzün toplu alımları bunun için mükemmel fırsat. İkincisi doğru demleme suyu forumda konumuz mevcut. Üç değirmen, burada el değirmeni deyince seçenek pek yok; ama doğru olan Hario değil. Timemore,ki konusu forumda yine mevcut, f/p ürünü bununla ilgili bir gelişme bekliyoruz, yerli bir firmanın ithal etme durumu var.
Netice itibariyle doğru yerdesiniz.

Hoşgeldiniz Hario yerine sözen el değirmeni tavsiye ederim. Ama nitelikli kahve için doğru yerdesiniz.

Geri