• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Filtre Kahve Makinesi Önerisi

Maturin

Üye
Daha fazla  
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Sakarya - Eskişehir
Herkese selamlar,

İlk mesajı bir öneri postu ile atayım. Konu burada daha makul olur diye düşündüm, yanlış olursa taşırız :)
Evde kullanımı ve fazla kişiye kahve yapmak için bir filtre kahve makinesi arıyorum. Bütçe olarak da 350-400 tlyi aşmak pek istemiyorum. Bu aralıkta satılan makineleri biliyorum ancak kullandığınız, memnun kaldığınız modeller için fikrinizi almak isterim. Zira belirttiğim fiyat aralığından mucizeler beklemiyorum tabii ki. Şimdiden teşekkürler!

Herkese selamlar,

İlk mesajı bir öneri postu ile atayım. Konu burada daha makul olur diye düşündüm, yanlış olursa taşırız :)
Evde kullanımı ve fazla kişiye kahve yapmak için bir filtre kahve makinesi arıyorum. Bütçe olarak da 350-400 tlyi aşmak pek istemiyorum. Bu aralıkta satılan makineleri biliyorum ancak kullandığınız, memnun kaldığınız modeller için fikrinizi almak isterim. Zira belirttiğim fiyat aralığından mucizeler beklemiyorum tabii ki. Şimdiden teşekkürler!

hocam, ilginizi çekerse aşağıdaki ilanıma bakabilirsiniz.

Teşekkürler, bunu inceleme fırsatım oldu, ama akış kanalları bana biraz garip geldi. İstanbul’da olsa gelip deneyebilirdim :/ Fikir değiştirirsem sizinle iletişime geçeceğim.

Konuyu hortlatayım.
Bana da eve sabah kalkınca işe gitmeden önce kahve yapacak filtre kahve makinesi lazım.
Espresso makinem bozuldu, sabah hızlıca bir americano yapmak pratik geliyordu ama şimdi yeni iy bir espresso makinesine para ayırmak istemiyorum, o zamana kadar da kahvesiz kalmayayım. Keyif için aeropress kullanıyorum ama sabah zor geliyor. Suyunu akşamdan doldurayım, filtre içinde hazır beklesin, Sabah hızlıca kahvey koyup düğmesine basayım ben hazırlanana kadar 3-5 dakikada demlesin yeter bana.
İşyerinde delonghi filtre kahve makinası var, çok iyi değil, taze çekirdek alıp kendimiz öğütünce bir miktar iy oluyor hazır kahveye göre o kadar da dandik bir şey olmasın ama aşırı da pahalı olmasın ne tavsiye edersiniz?

Çok önceden philips'in öğütücülü makinesini denemiştim, o iyiydi, hatta kardeşim ofisinde hala kullanıyor onu. Elimde öğütücü olmasa ondan almayı düşünürdüm ama çok iyi bir öğütücüm varken öğütücüsü vasat bir makineye gerek yok dedim.

Suyu doğru sıcaklığa yakın ısıtsın, doğru hızda damlatsn yeter aslında.
Ya da hiç uğraşmayıp simbo falan mı alsam?

Teşekkürler, bunu inceleme fırsatım oldu, ama akış kanalları bana biraz garip geldi. İstanbul’da olsa gelip deneyebilirdim :/ Fikir değiştirirsem sizinle iletişime geçeceğim.

nasıl isterseniz. ben bu makineyi aslında özellikle akış kanalları için almıştım. diğer makinelerdeki gibi tek noktadan değil aynı anda birden fazla noktadan suyu döküyor. böylece daha tutarlı bir demleme elde ediyorsunuz. siz yine bakın dilerseniz ö.m ile görüşüp detaylı resimlerini paylaşabilirim.

Herkese selamlar,

Bir yıldır Elektrolüx 7800 kullanıyorum. Sorunsuz, kesinlikle çok memnunum. 🖐
Herkese selamlar,

Elektrolüx 7800, 1 yıldır kullanıyorum sorunsuz işini yapıyor. Bir inceleyin derim.

Electrolux EKF 7800 Güzel Cihaz suyu tek noktada vermiyor + Çok sıcak verip kahveyi yakmıyor.Bir ara eski ofiste kullanıyorduk F/P Ürünüdür İndirimlerle kredi kartı kampanyaları ile 400-450 Civarına alabilirsiniz.Şuan Fiyatı çok yükselmiş ama illaki inecektir takip ediniz :)

Electrolux’u takibe aldım. Teşekkürler fikirler için!

Geri