• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Evcil hayvanlarınız

goldenların gülen yüz ifadelerine bayılıyorum, uzun yıllar sağlıkla yanınızda olsun.

Evdeki dostum dışında bahçeme gelen iki dünya güzeline de bakmaya çalışıyorum, bunlardan siyah kafalı olan müthiş bir çocuk, dışarıdayken bizi korur, bahçeye gelince bahçeyi korur, kızımın yanına yaklaşan ve tipini beğenmediği tipleri kovalar, kızım için motto;
"köpeğin sevmediği hiç kimseyi sen de sevme" şeklindedir.
Dün gece bu dünya güzeli bahçeye geldi ama ağlayarak, apar topar çıktık ki maalesef yaralanmış, arabaya binmedi veterinere gidemedik, biz de aradık veterineri ve ne yapacağımızı sorduk, insana olduğu gibi, oksijenli su ile yıkama ve antibiyotikli krem sürmek "muhakkak ağzını kapatın canı acırsa ısırabilir" demeyi ihmal etmedi ve o panikle unuttuk, canı çok acımasına rağmen (açık yaraya oksijenli su düşünün), bunları yaparken eşim ve kızım tutarken benim suratım neredeyse çocuğun ağzının dibindeyken bırakın ısırmayı, acıdan ağlamasına rağmen hepimizi yaladı. Bakımı yapıldı sardık, sabah pansumanını yaptık. Yaralanınca güvendiği için bize geldiğini düşünüyorum, tüm aşamada bizim oğlumuz da endişeyle izliyip söyleniyordu.
Uzun lafın kısası iyi ki varlar, müthiş varlıklar.

Ekli dosyalar

• IMG_20210925_231803.jpg
    IMG_20210925_231803.jpg
    107.1 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_20210925_231813.jpg
    IMG_20210925_231813.jpg
    91.1 KB · Görüntüleme: 57
Köpek arkadaşımız “POTTER”
6yaşında english cocker erkek

Ekli dosyalar

• 63C78569-1922-4F07-ABD9-EAB3050517A0.jpeg
    63C78569-1922-4F07-ABD9-EAB3050517A0.jpeg
    98.8 KB · Görüntüleme: 49
  • 6D35589B-86B1-4D3B-8884-4BD83C1341D0.jpeg
    6D35589B-86B1-4D3B-8884-4BD83C1341D0.jpeg
    215.7 KB · Görüntüleme: 38
  • 535057D7-2478-404E-9A94-46A0CE989D6C.jpeg
    535057D7-2478-404E-9A94-46A0CE989D6C.jpeg
    149.4 KB · Görüntüleme: 49
Bir gün sokakta bir kedi görmüştüm çok cılızdı ve küçücüktü. Eve aldım. Beraber 1yıl yaşadık. Tüm aşılarını yaptırdım. Ama kısırlaştırma yapmadım. Vicdanım el vermedi. Veteriner ne kadar anlattıysa da dinlemedim. Sonra kedim evden kaçtı sokak kedisi oldu. Sürekli gözüm üzerinde ama rahat kopabilsin diye de çok ilgilenmedim. Bi süre bu şekilde devam ettikten sonra bir gün kapımızda tıkırtı duydum. Hemen açtım kapıyı. Kedinin heryeri kan içinde. Koştur koştur veterinere gittim. Sonra kısırlaştırdık. Ama yine evden kaçtı. Sonra da hiç gelmedi. Ben de başka evcil hayvan sahiplenmedim. Bu konuda baya yetersizim.

ah çok yakışıklı bir çocuk müthiş, bu da Casper bizim bahtsız cocker spaniel, altta görebileceğiniz ilgili çalışma kızımın Casper'ı severek öldürme girişimi karşısında zavallı oğlumun dehşetle açılmış gözleri. :D.
Sağlıkla yaş alsın, birşey sormak istiyorum Casper 3 yaşında ve net bir deli umarım 9 yaşında hala deli olmaya devam ediyorlardır en çok o deliliklerini seviyorum çünkü.

Ekli dosyalar

• IMG_20210821_123848.jpg
    IMG_20210821_123848.jpg
    82.1 KB · Görüntüleme: 56
Bir gün sokakta bir kedi görmüştüm çok cılızdı ve küçücüktü. Eve aldım. Beraber 1yıl yaşadık. Tüm aşılarını yaptırdım. Ama kısırlaştırma yapmadım. Vicdanım el vermedi. Veteriner ne kadar anlattıysa da dinlemedim. Sonra kedim evden kaçtı sokak kedisi oldu. Sürekli gözüm üzerinde ama rahat kopabilsin diye de çok ilgilenmedim. Bi süre bu şekilde devam ettikten sonra bir gün kapımızda tıkırtı duydum. Hemen açtım kapıyı. Kedinin heryeri kan içinde. Koştur koştur veterinere gittim. Sonra kısırlaştırdık. Ama yine evden kaçtı. Sonra da hiç gelmedi. Ben de başka evcil hayvan sahiplenmedim. Bu konuda baya yetersizim.
yok öyle demeyin, bir kere sizin yaptığınız insanlığı yapmayan, yapmayacak milyonlar var, kedi kendine çok yeterli ama maalesef bir kere dışarının tadını alınca yerinde tutulamayan çocuklar, daha yeni üstü komşumun yavru iken sahiplendiği kedisi pencereden kaçmaya çalışırken sıkışıp öldü maalesef, şimdi gelip giden kedileri var hatta benim mutfak camından yukarı tırmanırlar, onlara bakıyor.

ah çok yakışıklı bir çocuk müthiş, bu da Casper bizim bahtsız cocker spaniel, altta görebileceğiniz ilgili çalışma kızımın Casper'ı severek öldürme girişimi karşısında zavallı oğlumun dehşetle açılmış gözleri. :D.
Sağlıkla yaş alsın, birşey sormak istiyorum Casper 3 yaşında ve net bir deli umarım 9 yaşında hala deli olmaya devam ediyorlardır en çok o deliliklerini seviyorum çünkü.
Ahhh casper ‘da çok yakışıklı çok tatlı🤣🤣🤣 potter bu kadarına pek izin vermiyor. Ama 6 aylık nasılsa 6 yaşında hala aynı.İnatçı ,dik kafalı, hareketli çok karakterli kuralları net top delisi evcimen ve evet çook aşrı yakışıklı
Sağlıklı ömürler diliyorum

Bu minik, ailemize yeni katıldı. Adı Pipo😌
FDFEC998-2B1C-4CDC-9762-57F91A9DA9B3.jpeg

bensiz yemek yemeye utanmıyormusun isimli çalışma, vallahi 3 sene oldu daha ağzı tadıyla yemek yiyemedim arkadaş, mütemadi küçük emrah bakışı
Gözlerin güzelliği 🧿 cin gibiler cocker bakışları ve dik kuyrukları nerede olsa tanırım . Hepsi mi deli olur ☺️

Üstad çok korkuyom ben bu köpek cinsinden. Her an bi halt yapacak tipi var. Yarı tilki yarı kedi gibi. Sokakta görünce kaldırım değiştiriyorum. Burada görünce şöyle bi tırsmadım değil.
Yok yahu bizimki çok sessiz. Daha bir haftadır bizimle ama o kadar uysal ki. Oyuncak gibi duruyor kucağımızda 🥰

İşte mesele de o. Uysal gibi durması. Hareketli köpekten korkmuyorum. Bunun her an açık kollayıp uygun zamanda fişi çekecek bir tipi var.
yapmayın, ağızları yok gibi ısırmak istese de çok zarar veremez bu türler, üstelik hiç bir köpek vücut dilini anlıyorsanız size durduk yere zarar vermez, onu insanlar yapar. Sadece geceleri 4-5 köpek sürü haldeyse onlardan korkun bölge koruyan köpek tehlikeli olabilir. Bunun dili var ağzı yok :)

Geri