• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

CoffeeNutz

Açılış etkinliği muhtemelen kişi kısıtlaması mevcuttur malum koronadan kaynaklı. Yıllardır severek tükettiği bir firma olarak sizi şehirde tekrardan görmek aşırı sevindirici bir haber. Bu arada foruma da hoş geldiniz. Umarım daha aktif bir şekilde burada ki arkadaşlar ile iletişimde olursunuz ❤️
Teşekkürler Uğur, elbette aktif olmak istiyorum, hesabı bu yüzden açtım, sevgiler...

Selamlar Ömer,

İlk açıldığınız yıllarda Kozyatağı'nda komşuyduk :) Nitelikli kahve maceramda kahvelerinizin büyük rolü vardır. O zamanlar yokluk dönemleriydi :)

Yeni mekanınız hayırlı olsun. Umarım istediğiniz gibi olur.

Güzel kahveler ve büyük projeler görmek dileğiyle. İzmir'e geldiğimde uğrayacağım.

Levent

Merhaba Levent, teşekkürler, hala bazı yokluklar içindeyiz ama herkes bir köşesinden tutunca ilerleme kat edilecek konular. Beklerim.

Hoşgeldiniz ömer bey.Çoğu konuda underrated bir firma olduğunuzu düşünüyordum.Çoğu kişi de bilmiyordu muhtemelen coffee nutz’u.Ama bazı konularda öncü olduğunuzu biliyorum örneğin kavurucular tedarikçi bilgisini bile saklarken linkine varana kadar sitede her kahvenin ayrıntısına yer veriyorsunuz.
Bunlar değerli şeyler ama kimse farkına varmıyor.Yine kavrum tarihine göre gönderme seçenekleri çok uzun zamandır var sitede ve bunu ilk yapan firmalardan birisiniz.Bir kere alışverişim oldu sizden ondan da memnun kaldım.Bu vesileyle yeni bir alışveriş olur benim adıma

Hoşgeldiniz ömer bey.Çoğu konuda underrated bir firma olduğunuzu düşünüyordum.Çoğu kişi de bilmiyordu muhtemelen coffee nutz’u.Ama bazı konularda öncü olduğunuzu biliyorum örneğin kavurucular tedarikçi bilgisini bile saklarken linkine varana kadar sitede her kahvenin ayrıntısına yer veriyorsunuz.
Bunlar değerli şeyler ama kimse farkına varmıyor.Yine kavrum tarihine göre gönderme seçenekleri çok uzun zamandır var sitede ve bunu ilk yapan firmalardan birisiniz.Bir kere alışverişim oldu sizden ondan da memnun kaldım.Bu vesileyle yeni bir alışveriş olur benim adıma
Teşekkürler değerli yorumlarınız için. Esasında ilk kurulduğumuz yıllarda daha sosyaldik hatta İstanbul Kahve Festivali'nin ilk stand kiralamasına imza atmıştım, yine "kahve konuşuyoruz" konseptinin ilk videosu bizim Kozyatağı'nda oldu, bunun dışında etkinliklere de katılıyorduk ve Kozyatağı dükkanında çok fazla etkileşime girdik. En güzeli de bu doğal bir dürtü ile gerçekleşiyordu. Levent gibi bir çok değerli kahve sever ile tanışıldı orada.
Zaten mekan kavurmahane olarak açılmasına rağmen kahve satışı da yapılıyor olmasının sebebi buydu. Yani özetle bir butik kavurucunun en değerli varlıklarından birisi etkileşimde olduğu ve onu motive eden kitlesi. Geçtiğimiz yıllarda bu, şehirden uzakta, en azından benim için biraz zor oldu. Yeni yerimiz Karataş bu açıdan çok verimli bir yer gibi. Yeni mekanın havası bile beni forumda üyelik açmaya yönlendirdi.
Kahve; paylaşılmak istiyor, fark edilmek istiyor, bizlerin görevi de (onu mordorda eritmek değil hayır) bu heyecanı paylaşmak.
Bu arada bu yıl CoffeeNutz'ın 8. yıldönümü, umarız biraz ortalar durulur da, tabii ki kontrollü olarak Kozyatağı ve Karataş'ta hep beraber kutlarız.

Son düzenleme:
Merhaba,
CoffeeNutz Adado ile ilgili yakınmamı duymuş olacak ki büyük bir nezaketle tekrar denemem için 50 gr Adado ve 50 gr Costa Rica çekirdeklerinden hediye olarak göndermişti. Çekirdeklerin kavrum tarihi 5 Mart'tı. Dün Costa Rica'yı demledim ve diğer denediğim üç çekirdekten daha iyi sonuç aldım. Özellikle belirgin kakao aroması gayet keyif vericiydi. Bugün de Adado'yu demledim. Toplu alımda elime ulaşan Adado ile dağlar kadar fark vardı arasında. Gerçekten kendimden iyice şüphe etmeye başlamıştım ben bu işi beceremiyorum galiba diyerek. Bu sefer kesinlikle yanık tadı almadım çekirdekten; bilakis belirtilen notaları alma şansım oldu. Şimdi sevinsem mi üzülsem mi bilemedim! Umarım bu ayki toplu alımda aynı sıkıntıyı yaşamayız. Coffeemamma'nın Chelelektu'suna bayılmıştık mesela @Cihan ile daha önce. Bakalım neler tadacağız?
Hayırlı olsun, selamlar :)

Merhaba arkadaşlar,

Yeni mekanımız için hem bize hem size faydası olabilecek bir "4 Burundi" kampanyası yapmak istiyoruz. Bunun fiyatlamasını da özel indirim şeklinde değil şeffaf fiyat politikası ile beraberce yapmayı teklif ediyorum. Bu konudan tedarikçimizin de haberi var hatta merak edenleriniz ile alış fiyatlarımızı paylaşacağımız ve bu şeffaf fiyat / açık kitap politikası ne gibi bir şeydir konuşacağımız bir zoom toplantısı yapalım isterim. Sadece alış fiyatı + kar şeklinde olmadığı ve karşılıklı faydayı sağlayacağı tüyosunu şimdiden vereyim…
Esasında forumu bir süredir takip etmiyordum ve geçen hafta üye oldum. Tam bir takip oldukça zor ama tahmin ediyorum ki, kavurucu tarafında fiyatlamaların nasıl yapıldığını merak edenleriniz var. Bu, 2020 Coffex’te (pandemi öncesi günler) yaptığımız sunumun aynısı üzerinden ve tüm merak edilenleri cevaplayacağımız bir formatta olabilir. Bu şekilde belki içeriden yeni bir bakış açısı getirebilmeyi umuyorum.
Kahve kulübüne açık teklifimdir…
:)
Sevgiler.

Bu konudan tedarikçimizin de haberi var hatta merak edenleriniz ile alış fiyatlarımızı paylaşacağımız ve bu şeffaf fiyat / açık kitap politikası ne gibi bir şeydir konuşacağımız bir zoom toplantısı yapalım isterim.

Çok güzel bir fikir bunu organize edebiliriz Ömer Bey.

Hem yeni bir lokasyon da oluşunuzun şerefine, hemde açık olmanın bedenen hali olduğunuz için sizleri her zaman seviyordum şimdi daha da seviyorum 🥰🥰🥰🥰

Ara sıra bayıla bayıla demleme ve espresso olarak CoffeeNutz tüketirim ve dükkanda sunarım. Ben şöyle bir tüyo patlatıyorum Ömer Bey'in müsadesi ile.

Türkiye'de içtiğim en iyi omniroast profile sahip çekirdekler CoffeeNutz. Özellikle espresso severlerin fazlası ile beğeneceğini düşünüyorum.

PS: @Ömer Aydın, SCA Covid döneminde Q için hiç bir kolaylık yapmadı :D

Ara sıra bayıla bayıla demleme ve espresso olarak CoffeeNutz tüketirim ve dükkanda sunarım. Ben şöyle bir tüyo patlatıyorum Ömer Bey'in müsadesi ile.

Türkiye'de içtiğim en iyi omniroast profile sahip çekirdekler CoffeeNutz. Özellikle espresso severlerin fazlası ile beğeneceğini düşünüyorum.

PS: @Ömer Aydın, SCA Covid döneminde Q için hiç bir kolaylık yapmadı :D

Çok güzel bir fikir bunu organize edebiliriz Ömer Bey.
Teşekkürler, önümüzdeki hafta buradan bir zoom bağlantısı göndereceğim, bunu bir firma yönetim kurulu toplantısı gibi düşünebilirsiniz, merak eden tüm arkadaşlarımı bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar,

Yeni mekanımız için hem bize hem size faydası olabilecek bir "4 Burundi" kampanyası yapmak istiyoruz. Bunun fiyatlamasını da özel indirim şeklinde değil şeffaf fiyat politikası ile beraberce yapmayı teklif ediyorum. Bu konudan tedarikçimizin de haberi var hatta merak edenleriniz ile alış fiyatlarımızı paylaşacağımız ve bu şeffaf fiyat / açık kitap politikası ne gibi bir şeydir konuşacağımız bir zoom toplantısı yapalım isterim. Sadece alış fiyatı + kar şeklinde olmadığı ve karşılıklı faydayı sağlayacağı tüyosunu şimdiden vereyim…
Esasında forumu bir süredir takip etmiyordum ve geçen hafta üye oldum. Tam bir takip oldukça zor ama tahmin ediyorum ki, kavurucu tarafında fiyatlamaların nasıl yapıldığını merak edenleriniz var. Bu, 2020 Coffex’te (pandemi öncesi günler) yaptığımız sunumun aynısı üzerinden ve tüm merak edilenleri cevaplayacağımız bir formatta olabilir. Bu şekilde belki içeriden yeni bir bakış açısı getirebilmeyi umuyorum.
Kahve kulübüne açık teklifimdir…
:)
Sevgiler.
Geçen gün Coffee Sapiens'den Burak Bey ile yaptığımız yayında şeffaf fiyat politikalarından biraz bahsettik ve kulağını çınlattık 😉

Geçen gün Coffee Sapiens'den Burak Bey ile yaptığımız yayında şeffaf fiyat politikalarından biraz bahsettik ve kulağını çınlattık 😉
Evet, Coffex sunumunda beraberdik sevgili Burak'la. O da konuşulması gereken konulardan olduğunu düşünüyor, çoğu kavurucu arkadaşımızdan da olumlu tepki aldık, paylaşmaya devam...

Başlığı değil belki de fakat şeffaflık konusu açılmışken aklıma geldi. Boxx'ın Alam Korintji'sini araştırırken şöyle bir site buldum.

Buradaki fiyat bilgisi ne kadar doğru ? 😂

@Ömer Aydın kendisi gerçekten cana yakın ve sempatik bir beyefendi, işini de keyifle yapıyor gerçekten. Geçenlerde Kenya ve Burundi kahvelerini sipariş etmiştim. Kenya da biraz fazla defect çekirdek olmasına karşın çok keyifli bir Kenya kahvesiydi fakat Burundi Businde özellikle beğenimi fazlaca kazandı ve çok keyifli bir içim sundu. Bittiği için gerçekten üzülmüştüm.

Teşekkürler, önümüzdeki hafta buradan bir zoom bağlantısı göndereceğim, bunu bir firma yönetim kurulu toplantısı gibi düşünebilirsiniz, merak eden tüm arkadaşlarımı bekliyorum.
Önümüzde ki hafta için saat ve gün nasıl olur iftar sonrası yaparsak bence kalabalık bir etkinlik olabilir

Önümüzde ki hafta için saat ve gün nasıl olur iftar sonrası yaparsak bence kalabalık bir etkinlik olabilir
Perşembe Akşamı (29 Nisan) 21:00 yapalım o zaman. Ben host edeceğim, Perşembe akşamüstü bağlantıyı buradan gönderirim. Yüksek katılımdan çok memnun olurum tabii ama meraklısına yapılan bir sunum olduğu için biz bize de olabilir;)

Perşembe Akşamı (29 Nisan) 21:00 yapalım o zaman. Ben host edeceğim, Perşembe akşamüstü bağlantıyı buradan gönderirim. Yüksek katılımdan çok memnun olurum tabii ama meraklısına yapılan bir sunum olduğu için biz bize de olabilir;)
Ömer Bey girişiminiz çok güzel öncelikle teşekkürler ama perşembeleri @teyyaredenkahve ve @PepukKahve nin Kahve Masası programı oluyor 21:00 da bu hafta var mı emin değilim 1 gün önce yada 1 gün sonra yapılırsa katılımın daha yüksek olacağını düşünüyorum.

Ömer Bey girişiminiz çok güzel öncelikle teşekkürler ama perşembeleri @teyyaredenkahve ve @PepukKahve nin Kahve Masası programı oluyor 21:00 da bu hafta var mı emin değilim 1 gün önce yada 1 gün sonra yapılırsa katılımın daha yüksek olacağını düşünüyorum.
İlginiz için teşekkür ederim. Tamamdır Levent ve İsmail ile görüşeyim varsa öyle yapalım 🙏

Geri