• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Satılık Beko 2170 - Mazzer Mini Öğütücü

Ürünün Fiyatı
1000

puspus

Üye
İsim
Yücel
Daha fazla  
İsim
Yücel
Espresso Makinesi
BFC Ela Junior
Değirmen
Mazzer Mini, Eureka Specilieta, Timemore Chesnut G1
Ekipmanlar
V60,Güralita,Delter, Chemex, Mokapot
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Ümraniye
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Ümraniye-Dudullu
Arkadaşlar merhaba,
Espressoya ilk başladığım ama 3 yıldır atıl halde duran Espresso makinemle ilk profosyonel öğütücümü annemlerin balkonundan alabildim.
Hem biraz bütçe oluşturmak hem de atıl halde durmasın diye bunları satışa sunuyorum. İStanbul içi elden teslim tercih sebebi.
Ancak;
Espresso makinesinin snaırım pompasında sorun var. Su akışında sıkıntı var, ancak buhar üretmede sıkıntısı yok. İçi her ne kadar temiz olsa da bir elden geçmesinde fayda var. Resimlerden göreceğiniz üzere üstünde Rancilli Silvia Buhar çubuğu var. Yine resimlerden görüleceği üzere bir adet opv var, ben montajını yapmamıştım.
Bir de standart bir tamperle beraber 300tl fiyat düşünüyorum. Gayet makul olduğunu düşündüğüm bir fiyat.

Makine satılmıştır.

WhatsApp Image 2021-06-13 at 20.42.53 (1).jpegWhatsApp Image 2021-06-13 at 20.42.52 (1).jpegWhatsApp Image 2021-06-13 at 20.42.52.jpegWhatsApp Image 2021-06-13 at 20.42.49.jpeg

İlk profosyonel öğütücüm. Mazzer mini. Bilenler bili taş gibi makinadır. Burr seti de gayet güzel durumda. Gıdaya uyumlu 3D ile doserless moda çevirmiştim ancak kırıldığı için ilk yaptığım deneme parçayı monte ettim. Kendi doser'i de duruyor. beraberinde vereceğim. hoppersız kullanıyordum beklemekten biraz sararma yapmış.
fiyatı 1200tl.
WhatsApp Image 2021-06-13 at 20.42.53.jpeg

Son düzenleme:
Burr resimleri

WhatsApp Image 2021-06-13 at 20.42.50 (1).jpegWhatsApp Image 2021-06-13 at 20.42.50.jpegWhatsApp Image 2021-06-13 at 20.42.51.jpeg

merhaba.
Sadece silvia buhar çubuğunu satar mısınız?

Makine satılmıştır.

öğütücü fiyat güncellemesiyle günceldir.

Geri