• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

At Origin! Afrika kahveleri, Balmumcu, Istanbul

• Konuyu başlatan mimds
  • Başlangıç tarihi
M

mimds

Guest
Az önce konumunun bana olan tersliginden dolayi nadir uğrayabildigim, sadece Afrika çekirdekleri bulunan, ki bazılarıni direct trade olarak getiren, tattığım çekirdeklerini ve kavurma profillerini sevdiğim Istanbul Balmumcu'daki At Origin'e uğradım az önce... Volkan Becerik bey, Afrika ve kahve konusunda yetkin biridir, sohbeti de keyiflidir, Kulübümüzden bahsedince ortamindan workshopa kadar her konuda yararlanabilecegimizi söyledi... Dilerseniz böyle aktiviteler de yapabiliriz...

Ayrıca bizzat demlediği Kenya çok iyiydi, ben de dayanamadım ve 250lik bir Tanzanya ismarlayiverdim 😎👉🏻

Ekli dosyalar

• 20200303_130441.jpg
    20200303_130441.jpg
    66.1 KB · Görüntüleme: 181
  • 20200303_130454.jpg
    20200303_130454.jpg
    82.8 KB · Görüntüleme: 183
Az önce konumunun bana olan tersliginden dolayi nadir uğrayabildigim, sadece Afrika çekirdekleri bulunan, ki bazılarıni direct trade olarak getiren, tattığım çekirdeklerini ve kavurma profillerini sevdiğim Istanbul Balmumcu'daki At Origin'e uğradım az önce... Volkan Becerik bey, Afrika ve kahve konusunda yetkin biridir, sohbeti de keyiflidir, Kulübümüzden bahsedince ortamindan workshopa kadar her konuda yararlanabilecegimizi söyledi... Dilerseniz böyle aktiviteler de yapabiliriz...

Ayrıca bizzat demlediği Kenya çok iyiydi, ben de dayanamadım ve 250lik bir Tanzanya ismarlayiverdim 😎👉🏻
web satışı mümkün mü ya da Ankaradan sipariş versek mesela.

Benim de sitelerine arada bir göz attığım ve merak ettiğim, kahvelerini denemek istediğim bir firma.
Toronto - Kanada'da da (çok dadada oldu kusura bakmayın) bir şubeleri var Instagram sayfalarına göz attığım kadarı ile.

Anadolu Yakasında olanlar için Göztepe Nidakule'de de şubeleri mevcut.

evet o şubenin ilginç bir hikayesi var, anlatmıştı... ama Volkan bey genelde Balmumcu'da, Nida Kulede eşi varmış, Toronto'da ise bir ortakları... orada tattığım ve eve aldıklarımdan memnun kaldım bugüne dek... kavurmayı da Balmumcu'da yapıyor... Volkan bey çok rahat diyalog kurulabilen biri...

ben de kavrumlarını sorayım. omni mi kavuruyorlar? sitede kavurma seçeneği göremedim.

Şimdi konuştum kendisiyle... 0546 205 24 56 Volkan Becerik, dileyen whatsapp'tan her türlü soruyu sorabilir kendisine... adımı da belirtir, kulupten de bahsederseniz daha kolay olur sanırım... kavurum profili konusunda genelde orta açık kavuruyormuş ancak isteğe bağlı dilediğiniz gibi, bir tık koyu da, kavuruyormuş, normal filtre ya da espresso, yazarak belirtmeniz yeterli... ayrıca şu anda sitedekilerin bazıları tükenmiş ancak stoktaki kahvelerinin listesini yollayacak, buradan paylaşırım... @jackjoker o Kenyası da sitedekilerden farklı bir Kenya imiş, detaylarını yollayacak...

Kenya Baragwi Thimu
sanırım kendisi direk alım yapıyor ancak kahve ilke ilgili bilgiler şu sitede de var... ayrıca dilediğinizi kendisine bizzat sorun...

Kenya Baragwi Thimu
sanırım kendisi direk alım yapıyor ancak kahve ilke ilgili bilgiler şu sitede de var... ayrıca dilediğinizi kendisine bizzat sorun...
çok teşekkür ederim :)

@jackjoker yalnız Denizhan abi Kenya içip Tanzanya almış :p .
Forumca merak ettik, deneyimleri bekliyoruz. Olmadı ben de stok durumuna ve buradaki yorumlara göre, sipariş edip deneyimleyebilirim. Beğeniye ve iletişime göre toplu alıma da eklenebilir elbette.

Kenya'da aklım kaldı ancak Tanzanya'yı bir kaç hafta önce konuşmuştuk, epeydir denemek istiyordum, ki onu da sadece istek olunca kavuruyor... deneyimlerimi yazarım tabii ki ;) 👉

haftaya 2 kahve almayı planlıyorum buradan. seçimlerimi ve kahveler gelince ilk izlenimlerimi paylaşırım.
henüz hangilerini alacağımı belirleyemedim.
Volkan bey ile iletişime geçerim.
teşekkürler bu yerin keşfi için.

Rica ederim, pek reklamı olmasa da Volkan bey sektörün tanınmış eskilerinden ve direk ticaret, fair trade yapan nadir insanlardan... ben de 2 gün önce 250gr.lık Tanzanya aldım, degassing için bekliyorum...

Geçen bir Kenya denetti Volkan bey sağ olsun ama o henüz sitede yokmuş... güncel kahve listesini istemiştim bekliyorum

çalıştığım yere çok yakın. bu hafta uğrayayım

Geri