• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

11.11 Ekşi Mayalı Şeyler İndirimi

Metehan

Üye
Merhaba arkadaşlar, 11.11'e özel 3 paket hazırladık. Liste fiyatından %20 indirim yansıtılmış olarak sizlere sunuyoruz. Paketlere www.eksimayaliseyler.com bağlantısından ulaşabileceğiniz gibi aşağıda bıraktığım bağlantılardan da direkt olarak ulaşabilirsiniz.

Tüm ürünlerimiz katkısız, %100 ekşi maya kullanılarak yaklaşık 24 saat fermente edilerek hazırlanmaktadır.

Paket 1:

1 adet tam buğdaylı cevizli keten tohumlu baton ekmek + 1 adet tereyağlı sütlü tost ekmeği

www.shopier.com/4587826

Paket 2:

2 adet tam buğdaylı, cevizli, keten tohumlu baton ekmek.

www.shopier.com/4587836

Paket 3:

2 adet tereyağlı, sütlü tost ekmeği.

www.shopier.com/4587849

İndirim stoklarla sınırlıdır ve sadece 11.11 için geçerlidir. Sipariş sırasına göre pazartesi kargolanmaya başlanacaktır.
IMG_20201111_132939_636.jpg
IMG_20201022_182756_220.jpg

Son düzenleme:
Yüzde 5 İndirim yapanlara görsün az feyz alsın küçük esnaf bile yüzde 20 indirim yapıyor :D

Ben de dayanamadım sipariş verdim.🙂

Tam bugdaylı cevizli ekmek şiddetle tavsiye edilir:) Biz de geçtik siparişimizi

Sürekli denemeyi erteliyordum bugün sipariş verdim tanışma paketini. Merakla bekliyorum.

yahu hep ekmek hep ekmek atıştırmalık bir şeyler yok mu ;)

bende paket 1'den patlattım siparişi :D IFcilere inat :p

Hatta bu ekmekle İF daha sürdürülebilir. :) Bir dilim kafi, tok tutması için.
Şahsen iki kezdir alıyorum ekmekleri, harika bir şey. Kendi şartlarım uygun olsa başka ekmek yemem, o kadar. Özellikle cevizli baton ekmeği bir kase ev yoğurduna ufalayıp yiyorum, kahvaltı son buluyor. Pratik, lezzetli ve besleyici...

Denemek istiyordum aldım paket 1’den.

Daha önceden köy ekmeğini ve cevizli ekmeği deneyip çok beğenmiştim. Tost ekmeğini de merak ediyordum, kampanya olunca dayanamadım sipariş verdim ben de :love:

Selamlar, siparişlerin bir kısmı kargoya teslim edildi. Bazı kargo kutularına biscotti ekledik. Yorumlarınızı bekliyorum ürün ile ilgili :)

Geri