• Eylül Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
  Sevgili Ziyaretçi Eylül ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Eylül ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

irfbor kullanıcısının son içeriği

 1. irfbor

  CleanCup Coffee

  Kahveler ulaştı. Colombia finca circassia için tadımlık rica etmiştim , göndermişler sağ olsunlar. Yeni kahve paketleri çok hoşuma gitti. Çok daha sağlam ve elit görünüyorlar. Şimdi degas bekleme zamanı.
 2. irfbor

  CleanCup Coffee

  Santa rosa ile peru sipariş verdim. İndirim olsun olmasın en çok tercih ettiğim türk kavurucu kendileri.
 3. irfbor

  Kafein Kültür

  Sevgili @orkunustel ile coffex’de tanışma fırsatım oldu. Forumda ki samimiyetini ve sıcaklığını gerçekte de verebilen bir insan. Evde kahve fazlalığı sebebiyle sadece kenya alabildim ve son zamanlarda içtiğim en iyi kenya olduğunu söyleyebilirim. Damak zevki öznel tabi ama ben kendim adına çok...
 4. irfbor

  15-18 Eylül Coffex İstanbul Kahve Kulübü Ev Baristaları Buluşması

  Merhaba, aşı olarak 1 aşı kabul ediliyormuydu acaba ?
 5. irfbor

  15-18 Eylül Coffex İstanbul Kahve Kulübü Ev Baristaları Buluşması

  2 kişilik davetiye varsa paylaşırsanız memnun olurum :)
 6. irfbor

  CleanCup Coffee

  Los hermanos uzun zamandır içtiğim en açık kavrum kahvelerden biri sanırım. Genellikle bu kavrumun bir tık üzerinde kavrulmuş oluyor tükettiğim kahveler. Light roast karşı bir sempatim olduğundan dolayı çok hoşuma gitti zira kahvenin tadıda bu özeni fincana yansıtıyor.
 7. irfbor

  CleanCup Coffee

  Yeni paketleriniz çok güzel görünüyor. Bende ki kahveler eski paketli ama sonra ki siparişlerde yenisini alıcaz inşallah. Hayırlı olsun @batugen
 8. irfbor

  CleanCup Coffee

  Benim de tüketiciye yaklaşamını çok kaliteli bulduğum bir kavurucu. Kahveleri hiç üzmedi şimdiye kadar. Henüz son siparişimi teslim almadım şuan da kargoda. Heyecanla degass süresinin gelmesini bekliyorum :) Teslim alan arkadaşlar da deneyimlerini paylaşırsa memnun olurum.
 9. irfbor

  CleanCup Coffee

  Yerli roasteryler arasında gerçekten işinin hakkını veren bir işletme cleancup. Bu kahvenin de beklentiyi karşılayacağına eminim. Merakla beklemedeyiz :)
 10. irfbor

  Wolichu Wachu Washed - Null Coffee - Tadım Notları ve Reçeteler

  Merhaba, Bende fikrinize katılıyorum. Her ne kadar pakette yazmasa da siyah çayımsı bir karakteri var ama bunun dışında tadım notası olarak başka bir şey hissetmedim. Sıradan bir kahveden koku,tad vs olarak bir fark bulamadım.
 11. irfbor

  Sezy Coffee Roastery'den Nitelikli Etiyopya Kahvelerinde Kahve Kulübü Üyelerine Özel %25 İndirim Kuponu

  22346 sipariş numarasıyla siparişimi verdim. Fiyat avantajı ve forumda ki etkileşiminizden dolayı kendi adıma teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Deneme paketinden sonra mutlaka tekrar sipariş vereceğime eminim.
 12. irfbor

  Haziran Ayı Toplu Kahve Alımı ve Tadımı Etkinliği (Anket)

  Benim yaptığım demlemelerde kahve çok tatlı. Hatta benim için fazla tatlı diyebilirim. Tatlılık bakımından bahsediyorsanız doyuruculuğu bayağı bir yüksek. En tatlı fincan Kalın öğütüm ve düşük sıcaklıkta ortaya çıkıyor bu kahve özelinde. Cmd 30 click , 92-93 derece su
 13. irfbor

  Haziran Ayı Toplu Kahve Alımı ve Tadımı Etkinliği (Anket)

  İndirim ne zamana kadar geçerliydi acaba
 14. irfbor

  Porselen V60 F/P Önerisi

  Orjinal plastik v60 larda gayet uygun. Bütçenizi çok fark ettirmeyecekse plastik alabilirsiniz.
 15. irfbor

  Hava ile Değirmen Temizliği

  Bende comandante var. Burrlarda dediğiniz kadar kalmıyor. Değirmen farkından dolayı sanırım
Üst