• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

yeniyim öneriye ihtiyacım var :)

Mehmet kaan

Yeni Üye
İsim
mehmet kaan gülver
Daha fazla  
İsim
mehmet kaan gülver
Öncelikle selamlar bu güzel forumda yeniyim aslında kahve konusunda da eskiyim diyemem yeni sayılırım kahve almayı düşünüyorum aklımda probador colectiva el boqueron , guatemala kahvesini almayı düşündüm fakat kararsız kaldım illaki probador şart değil denemelisin dediğiniz kahve varsa cevaplarsanız sevinirim.
birde uygun fiyatlı başlangıç seviyesi diyebileceğimiz değirmen markası varmı ama şunuda göz önünde bulundurun lütfen öğrenciyim ona göre öneri yaparsanız sevinirim işini görür diyeceğiniz vesaire .

şimdiden teşekkürler

Merhaba öncelikle hangi demleme yöntemini tercih ediyorsunuz?

Uygun fiyatlı olsun derseniz giriş seviyesi timemore c2 ve molent küçük boy var 600-700 tl segmentinde sanırım fiyatları.
Uzun vadede işimi görsün derseniz jx pro
Üst segmentte kpro kinu comandante chestnut x var bunlarında fiyatı 2 bin tl civarı

Peki kahve konusunda bir öneriniz varmi yani probador dan mı alim yoksa öneriniz varmi
Merhaba öncelikle hangi demleme yöntemini tercih ediyorsunuz?

Uygun fiyatlı olsun derseniz giriş seviyesi timemore c2 ve molent küçük boy var 600-700 tl segmentinde sanırım fiyatları.
Uzun vadede işimi görsün derseniz jx pro
Üst segmentte kpro kinu comandante chestnut x var bunlarında fiyatı 2 bin tl civar

Tavsiyem ucuz ama kaliteli olduğu forumca teyit edilmiş çekirdeklere yönelin. Örneğin hazır Null Coffee toplu alımı varken Brezilya Cascavel Verde deneyebilirsiniz.
Birde şöyle sorim size toplu alım yani forum ca seçilmiş kahveleri geçsek cofee department ve probador baya iyi deniyor siz olsanız bu 3 kavurucudan hangisini seçersiniz ve hangi kahvesini yani üçünde de çok güzel kahveler gördüm inceledim biraz ama çok arada kaldım direk bunu al gönül rahatlığıyla seversin dediğiniz varmi

Birde şöyle sorim size toplu alım yani forum ca seçilmiş kahveleri geçsek cofee department ve probador baya iyi deniyor siz olsanız bu 3 kavurucudan hangisini seçersiniz ve hangi kahvesini yani üçünde de çok güzel kahveler gördüm inceledim biraz ama çok arada kaldım direk bunu al gönül rahatlığıyla seversin dediğiniz varmi
Bu senenin yarisini neredeyse probadordan alisveris yaparak gecirdim, ancak daha fazla almayi dusunmuyorum cunku genelde memnun edici olmasina karsilik kavurumun kalitesi haftadan haftaya fazla degisiklik gosteriyor, ve fazlasiyla sinir bozucu asla musteriye cevap vermeyen, kendisi disindakileri kucumseyen bir business modelleri var. Probador collectiva basliginda cok uzun suredir bunun dramasi donuyor ve hala devam ediyordu son baktigimda.

Bu senenin yarisini neredeyse probadordan alisveris yaparak gecirdim, ancak daha fazla almayi dusunmuyorum cunku genelde memnun edici olmasina karsilik kavurumun kalitesi haftadan haftaya fazla degisiklik gosteriyor, ve fazlasiyla sinir bozucu asla musteriye cevap vermeyen, kendisi disindakileri kucumseyen bir business modelleri var. Probador collectiva basliginda cok uzun suredir bunun dramasi donuyor ve hala devam ediyordu son baktigimda.
Aslında cevap veriyorlar yani sorulanlara dönüş sağlıyorlar siz dm den mi yazıyorsunuz dm den cevap yapmıyorlar çünkü ben bir kaç mail attım 1 gün hatta 12 saat içinde dönüş sağladılar hepsine

Gönül rahatlığıyla seversiniz diyemem damak zevkinizi bilmeden. Probador'un Bob O Link Rouge kahvesi de fiyatına göre fena kahve değildir. Onu da tercih edebilirsiniz. Toplu alım bilgileri için konuyu okuyabilirsiniz: Temmuz Ayı Toplu Alımı

Aslında cevap veriyorlar yani sorulanlara dönüş sağlıyorlar siz dm den mi yazıyorsunuz dm den cevap yapmıyorlar çünkü ben bir kaç mail attım 1 gün hatta 12 saat içinde dönüş sağladılar hepsine
2 mail attim, kendi sitelerinden de iletisim kurmayi denemdim. Ben hic cevap alamadim, sanirim tutarli degiller sayet sizin gibi soyleyenler de var

Probadordan bir kez kahve aldım, Guatemala el bouqerondu o da.kotu diyemem ama güzel demledigimde aldığım sonuçlar gene de beni pek memnun etmemişti (kötü manasında değil, bana hitap etmemişti). Ben de şuan toplu alım varken null dan 1 2 kahve almanızı öneririm. Bunun dışında coffee department demişsiniz, herhalde şuana kadar en çok kahve aldığım kavurucu onlardır, hiçbir zaman uzmediler beni. En az tatmin eden kahveleri bile bana gayet kwyif vermişti.

Montagdan fena sonuc almadim ama ayni sorun yasaniyor, acikcasi bende boyle bir baslik acmak uzereydim. Burda bir suredir okudugum uzere deneyimli olan taraf dahil maalesef ayni seyden sikayetci, surekli ve tutarli bir sekilde yuksek kalite veren bir yer Turkiye'de bulamamislar sanirim. Size de onerebilecegim tek sey bu durumda acilan diger basliklari da okuyarak denemeye baslamaniz. Daha deneyimli uyeler daha da yardimci olacaktir

Peki kahve konusunda bir öneriniz varmi yani probador dan mı alim yoksa öneriniz varmi
Hazır kampanya varken Null alın.
Ama anladığım kadarı ile henüz değirmeniniz yok. Satın aldığınız kahveyi çekirdek olarak saklayıp taze öğütmediğiniz sürece kahveden alacağınız keyif çok az olacaktır. Evde kahve demlemede en önemli unsur kahveyi demlemeden hemen önce taze öğütmek.

Öncelikle selamlar bu güzel forumda yeniyim aslında kahve konusunda da eskiyim diyemem yeni sayılırım kahve almayı düşünüyorum aklımda probador colectiva el boqueron , guatemala kahvesini almayı düşündüm fakat kararsız kaldım illaki probador şart değil denemelisin dediğiniz kahve varsa cevaplarsanız sevinirim.
birde uygun fiyatlı başlangıç seviyesi diyebileceğimiz değirmen markası varmı ama şunuda göz önünde bulundurun lütfen öğrenciyim ona göre öneri yaparsanız sevinirim işini görür diyeceğiniz vesaire .

şimdiden teşekkürler
Selamlar, hoş geldiniz. Değirmen konusunda incelemelerime bakabilirsiniz ama 2.el bir c2 pour over için işinizi fazlasıyla görecektir.

Yine hem burada, hem de sosyal medya hesaplarından olabildiğince kahve yorumu paylaşıyorum. Bir sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Afiyet olsun şimdiden

Hazır kampanya varken Null alın.
Ama anladığım kadarı ile henüz değirmeniniz yok. Satın aldığınız kahveyi çekirdek olarak saklayıp taze öğütmediğiniz sürece kahveden alacağınız keyif çok az olacaktır. Evde kahve demlemede en önemli unsur kahveyi demlemeden hemen önce taze öğütmek.
Kampanyaya nasil katiliyoruz acaba? Ne burda sitede ede Null'un sitesinde goremedim

Kampanyaya nasil katiliyoruz acaba? Ne burda sitede ede Null'un sitesinde goremedim
Toplu alım konu başlıklarına girdiğiniz zaman ilgili başlıktaki ilk mesajda indirim kodunu görebilirsiniz. Örneğin bu başlıktaki ilk mesaja bakabilirsiniz;
https://www.kahvekulubu.net/sosyal/...u-kahve-alimi-ve-tadimi-etkinligi-sonuc.3905/

Null'un toplu alım etkinliği bitti. Toplu alımlar için her ay başından 2-3 gün önce anket açılır, ay başı anket sonuçlanır ve seçilen firma ile görüşülüp anlaşma yapıldıktan sonra bir indirim kodu paylaşılır.

İndirimli kahve almanızın tek yolu toplu alımlar değil. Burada günlük/haftalık ya da özel günlere ait indirimler paylaşıldığını görebilirsiniz;
https://www.kahvekulubu.net/sosyal/forums/sicak-firsatlar.28/

Burada firma yetkililerinin kulübe özel duyurularını (kampanya ve indirim) görebilirsiniz (örneğin Baristocrat'ta kulüp üyelerine devamlı bir indirim söz konusu)
https://www.kahvekulubu.net/sosyal/forums/kahve-haberleri.22/

Forumu daha sık takip etmenizi öneririm :)

Geri