• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Timemore C3 Metal Plak Ezilme Sorunu Kronik Mi?

oymakus

Yeni Üye
İsim
Muhammet
Daha fazla  
İsim
Muhammet
Merhaba,

Birkaç gündür bütçeme uygun bir el değirmeni araştırması yapıyordum ve bu araştırmalar sonucunda Timemore C3 te karar kıldım. Fiyatıyla, özellikleriyle gerçekten tam manasıyla içime sinen bir üründü. Tam almak üzereyken forumda klick ayarlama bölümündeki metal plakta yaşanan ezilmeyle ilgili birçok yoruma denk geldim. Açıkçası bu durum beni biraz rahatsız etti. Bu kadar para vermişken böyle bir sorunla karşılaşmak üzücü olur hele bu sorun kronik bir üretim hatası ise çok daha üzücü olur. En az 2 aydır bu ürünü kullanan değerli forumdaşlar bu plağı kontrol edip yorumda bulunurlarsa gerçekten çok sevinirim. Sizde de böyle bir sorun var mı? Rahatsız edici boyutta mı? Öğütmeye engel mi?

Tam olarak bahsettiğim plağın fotosunu da aşağıya ekliyorum.

timemore.jpeg

Selam, bununla alakalı forumda bir başlık var arkadaşlar ayrıntılı bir şekilde durumu açıklamış. Araştırırsan biraz daha ayrıntılı cevabı bulabilirsin. Bu arada ben de aynı cihazı kullandım ezilme oldu fakat bu durumdan dolayı hiç bir performans kaybı yaşamadım. Tam bir fiyat performans ürünü

Selam, bununla alakalı forumda bir başlık var arkadaşlar ayrıntılı bir şekilde durumu açıklamış. Araştırırsan biraz daha ayrıntılı cevabı bulabilirsin. Bu arada ben de aynı cihazı kullandım ezilme oldu fakat bu durumdan dolayı hiç bir performans kaybı yaşamadım. Tam bir fiyat performans ürünü
Aslında bu ezilme bir miktar kabul edilebilir durumda olabilir ama zaman geçtikçe boyutunun artmasından ve öğütüme sıkıntı çıkarmasından korkuyorum. Siz bu ürünü ne kadar süredir kullanıyordunuz acaba?

Aslında bu ezilme bir miktar kabul edilebilir durumda olabilir ama zaman geçtikçe boyutunun artmasından ve öğütüme sıkıntı çıkarmasından korkuyorum. Siz bu ürünü ne kadar süredir kullanıyordunuz acaba?
Sanmıyorum ama 2 ay gibi bir süre kullandım. Şöyle mantık yürüttüm. Piyasaya sürmeden üretim yerine baya bir deneme yapıyorlar illaki farkedilir bir durum. Sıkıntı olsaydı bir çözüm bulunurdu.

Geri