• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Sütlü filtre kahve

bir dönem tchibo'nun süt köpürtme makinası ile sütü köpürtüp çok az kahve ve bol sütlü olarak günde en az 2 bardak sütlü kahve içiyordum. günlük kahve alım miktarımı kısıtlamam gereken bir dönemdi ve bu şekilde bir süre idare etmiştim. aslında lezzetli de oluyordu ancak makina bozuldu bir süre içemedim ve sonrasında hiç aramadım. sade kahveye devam..:)

Çoğumuz kahve serüvenine muhtemelen Nescafe ile başlamış sonra filtre kahve, nitelikli çekirdek diye devam etmişizdir zaten 😂 Bende öyle oldu en azından. Ben de babamı kurtaramıyorum @Leon 😂 Adam burun kıvırıyor benim yaptığım kahveye 🤦🏻‍♀️

PS. Sizin dayı mafyaysa bizim de eniştemiz var 😝

Merhaba
Umarım bunu yapan yalnız ben değilimdir ve umarım nitelikli kahveye ihanet etmiyorumdur :)
Filtre kahvemi sütlü içmek istediğimde evdeysem otomatik espresso makinesinde köpürttüğüm süt ile yapabiliyor olsam da ev dışında sütü köpürtme imkanım olmadığı için fincanıma biraz sütü doğrudan ekleyip üzerine server'daki kahveyi döküyorum. Klasik çikolata-kakao tatlarının hakim olduğu bir kahve ile sıcak çikolatamsı bir tada kavuşuyor. Belki daha akıllıca bir yöntem tavsiye edeniniz olur diye düşündüm..

Fotoğraf temsilî, aldığı rengi ifade edebilmek için :)

Ekli dosyayı görüntüle 4808
Yalnız değilsiniz. Ben evde bir çok denemeler çekimler yapıyorum. Sizinle de paylaşayım :)

nescafe kesinlikle içmem (midemi bulandırıyor muhtemelen psikolojik) ama sütlü filtre ya da espresso arada içilebilir takılmamak lazım. hatta ekstra bilgi vermiş olayım yoğunlaştırılmış süt (condensed milk olabilir ingilizcesi ) kullanırsanız çok lezzetli kahveler yapabilir (ben ev yapımı baileys için kullanmıştım)

Geri