• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Ödüllü Kahve Bilgi testi

• Konuyu başlatan Tdsintentions
  • Başlangıç tarihi
T

Tdsintentions

Guest
Arkadaşlar
yarın saat öğlen 12 de Türkiye saati ile (zira bizi satürn den kore ye kadar takip edenler var) bir kahve bilgisi testi yapacağım. Soruların cevabını özel mesaj olarak atıp bu post un altına gönderdim yazacaksınız. ilk 10, 250 gr lık yepyeni taptaze etiyopya blend imi içme fırsatı bulacak. 1 tane bile yanlış cevap olursa elenirsiniz, bu yüzden sakın önceki "gönderdim" mesajlarına bakıp vazgeçmeyin. Bugün Dünya kadar kavurmam olacak, yarın en azından hep beraber bir etkinlik olur diye düşündüm.

Moderatörün son düzenlenenleri:
İlk 5 yerine, bir kısmı çekiliş mi olsa :) Herkes o saatte müsait olmayabilir ama katılmak isteyebilir. Ne dersin?

Mesela ilk 2 ve diğer 3ü çekiliş gibi :) Olayları karıştırmak istemem tabi :)

Teşekkürler.

İlk 5 yerine, bir kısmı çekiliş mi olsa :) Herkes o saatte müsait olmayabilir ama katılmak isteyebilir. Ne dersin?

Mesela ilk 2 ve diğer 3ü çekiliş gibi :) Olayları karıştırmak istemem tabi :)

Teşekkürler.
o yüzden 1 gün önce açıklıyorum zaten :)

Geri