• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kiss The Hippo

appa

Üye
Daha fazla  
Değirmen
Comandante
Ekipmanlar
Hario v60,Aeropress,Soy Cezve,Bialetti Dripper
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İzmir
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Gaziemir
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Buca
Başlığının açılmamasına şaşırdığım İngiliz kahve kavurucusu,müthiş kahvelere imza atıyorlar. Anladığım kadarıyla çoğu kahvesi direct trade. Bu hafta içinde Colombia Maracay kahvesini edindim.

23 click comandante
15/250 tek döküm. (nazlı su 93 derece)
Kulaklı filtre kağıdı kullandım.

Müthiş kompleks bir kahve,nar ve passion fruit çok belirgin. Kan portakalı tüm içime eşlik ediyor. Anaerobik kahveleri sevmeye başladım.

Umarım bir gün bizlere de tatmak kısmet olur, fotoğraf paylaşsaydınız ne güzel ekrana ekmek banardık 😄 Türkiye’ye gönderim yapmıyorlardı en son.

Üreticinin Tonga'ya dahi kargo imkanı sunup listeden belki de yalnızca Türkiye'yi çıkarma sebebini merak ettim.

Sanmam. Yani sanmak istemem. Zira öyleyse ticari yönden zaafiyet ve saçmalık göstergesi olur kendi adlarına. Listede ayrıca İran ve Suudi Arabistan da yer alıyor. Bu iki ülke Britanya'da Suriye'den sonra sıradan vatandaşlar arasında yapılan anketlerde düşman kategorisinde başı çeken ülkeler. Neresinden bakarsan saçmalık özetle. Neyse, ilginç geldi sonuç olarak.

Şerif Başaran’ın Londra tavsiyesi, isim konusunda yaratıcılıklarının yeni açılacak kahvecilere örnek olmasını dilerim.

Başlığının açılmamasına şaşırdığım İngiliz kahve kavurucusu,müthiş kahvelere imza atıyorlar. Anladığım kadarıyla çoğu kahvesi direct trade. Bu hafta içinde Colombia Maracay kahvesini edindim.

23 click comandante
15/250 tek döküm. (nazlı su 93 derece)
Kulaklı filtre kağıdı kullandım.

Müthiş kompleks bir kahve,nar ve passion fruit çok belirgin. Kan portakalı tüm içime eşlik ediyor. Anaerobik kahveleri sevmeye başladım.
Keşke Turkiye'ye de yollasa da deneyimleyebilsek...

Hasbean in müşteri hizmetlerine de Amy bakıyor bunlar ortaklastirmis mi müşteri servislerini 🤣

Ekli dosyalar

• IMG_20200830_154948.jpg
    IMG_20200830_154948.jpg
    117 KB · Görüntüleme: 296
Sanmam. Yani sanmak istemem. Zira öyleyse ticari yönden zaafiyet ve saçmalık göstergesi olur kendi adlarına. Listede ayrıca İran ve Suudi Arabistan da yer alıyor. Bu iki ülke Britanya'da Suriye'den sonra sıradan vatandaşlar arasında yapılan anketlerde düşman kategorisinde başı çeken ülkeler. Neresinden bakarsan saçmalık özetle. Neyse, ilginç geldi sonuç olarak.

Sahibi Türk

Son demlerimiz üzücü. :(

Ekli dosyalar

• photo_2020-09-07_20-50-33.jpg
    photo_2020-09-07_20-50-33.jpg
    104.8 KB · Görüntüleme: 221
İletişime geçip TR de kargonun eskisi gibi olmadığı söylenip tekrar gönderim başlatılabilir

İletişime geçip TR de kargonun eskisi gibi olmadığı söylenip tekrar gönderim başlatılabilir

ben gecmis ve belirtmistim ve cevap olarak asagidaki gibi mesaj yolladilar:

Thank you for your message. We unfortunately tried with Fedex and Royal Mail and had some issues with both. We will keep looking into the matter. Thank you 🙏🏻

burasi turkiyeye gonderiyor (bazilari ogutulmus)

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200907-223310.jpg
    Screenshot_20200907-223310.jpg
    55.5 KB · Görüntüleme: 197
Son düzenleme:
Geri