• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kahve Masası 13.Bölümü / Kahve Fiyatları ve Hario Filtreleri

PepukKahve

Üye
İsim
İsmail Gökcan
Daha fazla  
İsim
İsmail Gökcan
Herkese Merhaba,
𝗞𝗮𝗵𝘃𝗲 𝗠𝗮𝘀𝗮𝘀ı 13.Bölümü ile Instagram canlı yayınında buluşuyoruz.
İsmail Gökcan @pepukkahve ile Levent Öncü @teyyaredenkahve tarafından hazırlanan Kahve Masası programının bu haftaki konusu:

- Kahve Fiyatları Nereye Gidiyor?
- Hario Filtreleri Arasındaki Farklar!
- Sizlerden Gelen Sorular!

Sizlerin de görüşleri ile katılabileceğiniz yayın için 15 Ekim Perşembe günü saat 21:00’da Instagram hesaplarımıza bekliyoruz.

Merhabalar, ben kahve için ideal su konusunu merak ediyorum. Gündemde peak water var ben diğer arıtıcı sürahiler, ters osmoz arıtma sistemleri ve piyasadaki sularla farkları merak ediyorum. Programda gündeme gelirse memnun olurum.
Diğer yandan hario filtrelerle ilgili farklarla ilgili pek çok bilgi var ama yeni cafec filtrelerle hario ve sibarist karşılaştırması bence daha verimli olur.
Yayında mutlaka olacağım, ders saatimi bu yayın için değiştirdim:)
Umarım bol katılımlı ve bolca bilgili ve eğlenceli bir yayın olur:)

Yayınımızı izleyen yorum yapan tüm dostlara teşekkür ederiz. Yarın gün içerisinde Youtube Kanalımızdan tekrarını izleyebilirsiniz. :) Abone olmayı unutmayın :)

Yayınımızı izleyen yorum yapan tüm dostlara teşekkür ederiz. Yarın gün içerisinde Youtube Kanalımızdan tekrarını izleyebilirsiniz. :) Abone olmayı unutmayın :)

Güzel yayın ve sorduğum su konusuna değindiğiniz için teşekkürler. Bununla ilgili yapacağınızı söylediğiniz yayını da dört gözle bekliyorum. :)

Emeğinize sağlık güzel yayındı 1 saat su gibi geçti.

Yayını kaçırdım malesef, Youtube’dan izleyeceğim ama. 👍

Merhabalar, ben kahve için ideal su konusunu merak ediyorum. Gündemde peak water var ben diğer arıtıcı sürahiler, ters osmoz arıtma sistemleri ve piyasadaki sularla farkları merak ediyorum. Programda gündeme gelirse memnun olurum.
Diğer yandan hario filtrelerle ilgili farklarla ilgili pek çok bilgi var ama yeni cafec filtrelerle hario ve sibarist karşılaştırması bence daha verimli olur.
Yayında mutlaka olacağım, ders saatimi bu yayın için değiştirdim:)
Umarım bol katılımlı ve bolca bilgili ve eğlenceli bir yayın olur:)
Ters Ozmoz ve Makine Hakkında Ulaşırsanız gerekli cevapları sunabilirim.

Geri