• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Gooseneck Kaz Boyunlu Kettle Demlik Tavsiyeleri

Arkadaşın aldığı ürünü almak mı lazım yoksa aşağıdaki ürün de iş görür mü acaba? Kullanan var mı?
Ben konchero kettle kullanıyorum. Gayet memnunum , kahve demlerken bana yetmeyen bir özellik görmedim. Bütçesi çok fazla olmayan insanlar için fellow tarzı kettle’a çıkmak mantıksız diye düşünüyorum. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Ocak üstü düşünen arkadaşlar için naçizane tavsiyem tchibo kettle forumdan bir arkadaştan aldım şimdilik memnunum

Arkadaşın aldığı ürünü almak mı lazım yoksa aşağıdaki ürün de iş görür mü acaba? Kullanan var mı?
Konchero da gayet iş görür. Döküş kontrolü konusunda sıkıntı var sanırım. Onu da kirpi süzgeç ile aştığını söylüyorlar kullananlar.

Konchero da gayet iş görür. Döküş kontrolü konusunda sıkıntı var sanırım. Onu da kirpi süzgeç ile aştığını söylüyorlar kullananlar.

Bu kirpi süzgeç tam olarak kettle neresine takılıyor bende de var ucuna taktım

Bende konchero kullanıyorum fakat akış kontrolü olarak hiç rahatsız olmadım. Bileğiniz pratiğe sahipse kontrol etmek pek zor olmuyor fakat yeni gooseneck kettle kullanmaya başlayanlar için antreman yapmak gerekebilir.

Cuma günü ek olarak gooseneck elektrikli kettle olarak aşağıdaki ürünü amazon türkiye'den satın aldım. Amazon almanya anlaşmasıyla getiriyorlar. 25 nisan teslimat yazıyordu. Bu cuma sabah satın aldım aynı gün italya'dan almanya'ya oradan türkiye'ye kargolandı. Türkiye'ye girmiş, DHL aracılığıyla gümrükten de geçmiş dağıtıma çıkarılacak gözüküyor. Bana maliyeti 545 tl oldu kargo+gümrük v.s tüm masraflar dahil. İlgilenenler için bir alternatif olabilir.

Cuma günü ek olarak gooseneck elektrikli kettle olarak aşağıdaki ürünü amazon türkiye'den satın aldım. Amazon almanya anlaşmasıyla getiriyorlar. 25 nisan teslimat yazıyordu. Bu cuma sabah satın aldım aynı gün italya'dan almanya'ya oradan türkiye'ye kargolandı. Türkiye'ye girmiş, DHL aracılığıyla gümrükten de geçmiş dağıtıma çıkarılacak gözüküyor. Bana maliyeti 545 tl oldu kargo+gümrük v.s tüm masraflar dahil. İlgilenenler için bir alternatif olabilir.

Çok iyi bulmuşsunuz. Yorumlarınızı merak ediyorum güzelse ben de alırım bundan. Ama sıcaklık ayarı yok sanırım

Amazon TR'den aşağıdaki ürünü aldım. Manuel demleme yöntemlerine yeni başladım. Ürünün malzeme kalitesinin çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Gümrük dahil olarak ödeniyor. Yaklaşık bir haftada da ulaştı. Ben aldığımda 500₺'ye gelmişti. Şuan yaklaşık 600₺

Bende şu sıralar elektrikli ısıtıcılara bakıyorum, Tchibo marka ısıtıcıyı gözüme kestirdim. Yorumlar genel olarak iyi. Fiyatta çok yüksek değil gibi duruyor.

Sizler ne düşünüyorsunuz?

Hızlı araştırmam sonrasında, Amazon.com USA üzerinde de oldukça popüler olan 0.9LT hacimli Miroco Electric Stainless Steel Gooseneck Kettle'ı 220V uyumluluğunu da düşünerek 50€'ya Almanya adresime teslim edilmek üzere satın aldım. Ürünü, 20€ luk indirim kodu(Amazon.de'nin kendi anlık kampanyası) ile, Amazon.com'dan da çok daha uygun fiyata satın almış oldum.

Miroco 0.9Lt Electric Stainless Steel Gooseneck Kettle (Amazon.de)

Son düzenleme:
Bende şu sıralar elektrikli ısıtıcılara bakıyorum, Tchibo marka ısıtıcıyı gözüme kestirdim. Yorumlar genel olarak iyi. Fiyatta çok yüksek değil gibi duruyor.

Sizler ne düşünüyorsunuz?

Daha fazla düşünmeden, bir indirim kodu bulup (nasıl yapılacağını açıktan söylemek istemiyorum ama bazı malum sitelere bakabilirsiniz) almanızı tavsiye ederim. Fiyatların düşeceği yok zira. Ben çok memnunum, ısı ayarlı kettle'ın verdiği rahatlık kesinlikle azımsanacak bir şey değil.

merhaba ben forumda önerilen tchibo, epinox ve nurgaz kettlelarda sıkıntı olduğunu düşündüğüm için aliexpressten yeni hesap açıp gelen indirim koduyla kargo dahil 280 liraya şu kettle'ı aldım ibrik yapısı fellowa benziyor ve yabancı sitelerde yorumları çok olumluydu isteyen olursa geldiğinde detaylı inceleme yapabilirim ürünün kendi sitesindeki linki / aliexpress linki

Geri