• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Gaggia classic pro basınç değeri…

MertC

Yeni Üye
İsim
Cemre Mert
Daha fazla  
İsim
Cemre Mert
herkese selamlar,

başlıkta da belirttiğim gibi, yaklaşık iki hafta kadar önce gcp kahve makinesi aldım. Bugün bir adet gliserinli manometre aldım, porta filtre ucunu söküp manometreyi bağladım, hem sepetli hem de sepetsiz yaptım ölçümlerde 12,5 bar basınç verdiğini gördüm. Bu acaba benim makinem ile mi alakalı? yoksa manometreyi bağlarken kullandım 90 derecelik dirsek ve benzeri bir şey mi basıncı düşürüyor?
Daha önce makinesini standart haldeyken test eden oldu mu?

forumdaki @Mühendis abi den, opv yayı temin etmeyi bekliyorum onu edince onunla da test edeceğim.

şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

Ekli dosyalar

• 2AF36FBB-07DD-4A9B-ABD8-B7AF6BEF4BE2.jpeg
    2AF36FBB-07DD-4A9B-ABD8-B7AF6BEF4BE2.jpeg
    124 KB · Görüntüleme: 31
Merhaba ürünü almak istiyorum fakat maddiyatı denk getiremiyorum. Makineyle ilgili yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

Bu linkteti adam makineyi çok güzel anlatıyor ve basınç testi yapıyor. Altyazıları otomatik oluşturursanız gayet anlaşılır bir çeviri sunuyor. Abi Sizinde 12,5 çıkması normal, fabrika verisi 15 bar desede 12-12,5 bar çıkıyor.

Selamlar makineye daha tanıma aşamasındayım ama sizin de belirttiğiniz gibi tüm dünyada kabul görüp modifiye olduğuna göre giriş seviyesi için gayet başarılı sanırım. Ben de arada çok beğendim espressolar alabiliyorum. Maddiyatı denkleştir ip alırsanız Üzüleceğinizi sanmıyorum…

Geri