• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Gabi Master A Demleyici İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

İsim
Levent
Güney Kore imzalı bir ürün olan Gabi Master A Demleyici, 2016 yılında piyasaya sürülmüş ve özellikle çok tutarlı demlemeler sunan, kullanımı kolay bir ekipman. Her demleyici de olduğu gibi bazı dezavantajları da mevcut.

Denemekten keyif aldığım, başarılı bir demleyici olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Nasıl kullanılır? Nelere dikkat etmek gerekir? Hepsi ve daha fazlası için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz. @PepukKahve

Sadece Youtube bana yeter derseniz de, iyi seyirler.

Not: Ekipmanı incelemem için benimle paylaşan Coffee Department @metin Metin Bey'e de tekrardan teşekkürler.

Alet güzel duruyor gerçekten . Akışın stabil olmasi da şasirtici .Uzerindeki su basinci degisiyor ama akiş aynı gibi.Tek soru işaretim çikardiği kahve.Onu da bir ara deneyebilirsem ben alirim bundan.Fiyatina bakmadim tabi :)

Alet güzel duruyor gerçekten . Akışın stabil olmasi da şasirtici .Uzerindeki su basinci degisiyor ama akiş aynı gibi.Tek soru işaretim çikardiği kahve.Onu da bir ara deneyebilirsem ben alirim bundan.Fiyatina bakmadim tabi :)

Akış ilginç bir şekilde stabil ve her demleme 3-3.5 dakika arası bitiyor. Semlemeyi manipüle etmenin yolları var ama seyahat için bence diğerlerinden daha uygun. Kaz boyuna gerek yok, kaynar suyu dök bekle :) Zaten soğuyor aşağı inene kadar :)

Çıktı daha çok Kalitaya benziyor. Videoda bahsetmeye çalışmıştım. her kahve de iyi sonuç vermeyebilir ama ufak değişiklikler yaparak agitasyonu arttırmak, epey değişiklik yaratıyor. Bunu otomatik melodrip gibi düşünmek lazım biraz :)

ilk mesajdaki linkte fiyatı yazıyor ama Türkiye satışı yok.

Güzel bir inceleme olmuş, emeğinize sağlık. Nacizane bir önerim olabilir, arka fondaki soft müzik biraz yüksek sesli kalmış, tonlar yükseldiğinde söylediklerinize odaklanmamı engelledi. Belki de kulaklık kullandığım için bana öyle gelmiş olabilir. :)

İnceleme için teşekkürler.

Değirmen kaynaklı öğütüm tutarsızlıklarının olumsuz sonuçlarını bir miktar bertaraf edebilir mi diye düşünüyor insan.

Bu arada kettle’ın gözüktüğü sahnelerde dikkatim dağıldı dinleyemedim, 4 lt civarı su alıyor sanırım.

Güzel bir inceleme olmuş, emeğinize sağlık. Nacizane bir önerim olabilir, arka fondaki soft müzik biraz yüksek sesli kalmış, tonlar yükseldiğinde söylediklerinize odaklanmamı engelledi. Belki de kulaklık kullandığım için bana öyle gelmiş olabilir. :)
Teşekkürler, aslında müzik hiç yoktu ama eklesek mi dedik :) @PepukKahve

Sonraki incelemede buna da dikkat edelim. Sağ olun 🙏

İnceleme için teşekkürler.

Değirmen kaynaklı öğütüm tutarsızlıklarının olumsuz sonuçlarını bir miktar bertaraf edebilir mi diye düşünüyor insan.

Bu arada kettle’ın gözüktüğü sahnelerde dikkatim dağıldı dinleyemedim, 4 lt civarı su alıyor sanırım.

Ajitasyon azalacağından, hem özellikle ince partiküller çok hareket etmeyecek, hem de bu tarz düz taban demleyicilerde kanallanma riski az. O yüzden daha çok affediyorlar.

Kettle 2 lt :) ama biraz irice :) kenarda bile çıkmış, kusura bakmayın.

Ajitasyon azalacağından, hem özellikle ince partiküller çok hareket etmeyecek, hem de bu tarz düz taban demleyicilerde kanallanma riski az. O yüzden daha çok affediyorlar.

Kettle 2 lt :) ama biraz irice :) kenarda bile çıkmış, kusura bakmayın.

Estağfurullah, ürün inceleme videolarınızı takip ediyorum, anlatımınız çok sarih ve hedefe yönelik, boğucu ayrıntılara da girmediğiniz için faydalı ve başarılı bir iş ortaya çıktığını düşünüyorum. 👍🏻

Güzel inceleme için teşekkürler.

Bende bunun Master B versiyonu var. sadece damlama yapan kısmı. bir nevi melodrip fakat kullanması daha kolay. direk demleme ekipmanının üstüne koyup tekrar tekrar kaldır indir yapmıyorsunuz. gerçekten verimli ve güzel olduğunu düşünüyorum. ajitasyon azaldığı için güzel kahveler çıkıyor.

Güzel inceleme için teşekkürler.

Bende bunun Master B versiyonu var. sadece damlama yapan kısmı. bir nevi melodrip fakat kullanması daha kolay. direk demleme ekipmanının üstüne koyup tekrar tekrar kaldır indir yapmıyorsunuz. gerçekten verimli ve güzel olduğunu düşünüyorum. ajitasyon azaldığı için güzel kahveler çıkıyor.
Kesinlikle katılıyorum. Teşekkürler 🙏

Keşke benim olsa 😉

Her zaman olduğu gibi, eleştiri ve iyileştirme önerilerinizi de bekliyorum. Beraber öğreniyor ve (umarım) fayda sağlıyoruz.

Keyifli bir anlatım olmuş, emeğinize sağlık.
Youtube’da başlık ingilizce olarak da belirtilmiş fakat ingilizce altyazı yok.

Eğer yabancılar search’ten bulup açarlarsa ingilizce başlık olup içerik ingilizce olmadığı durumda direkt downvote basabiliyorlar bilginiz olsun ☺️

Keyifli bir anlatım olmuş, emeğinize sağlık.
Youtube’da başlık ingilizce olarak da belirtilmiş fakat ingilizce altyazı yok.

Eğer yabancılar search’ten bulup açarlarsa ingilizce başlık olup içerik ingilizce olmadığı durumda direkt downvote basabiliyorlar bilginiz olsun ☺️
Teşekkür ederim 🙏

Altyazı eklemek epey zor :( aslında bir kısmına ekleyeyim dedim ama çok zaman alıyor.

Ona da bir çözüm bulacağız umarım.

Sağ olun yorumunuz için.

Son düzenleme:
Hocam not alıyorum. Yorumlarınız için teşekkür ederiz🙏

Güney Kore imzalı bir ürün olan Gabi Master A Demleyici, 2016 yılında piyasaya sürülmüş ve özellikle çok tutarlı demlemeler sunan, kullanımı kolay bir ekipman. Her demleyici de olduğu gibi bazı dezavantajları da mevcut.

Denemekten keyif aldığım, başarılı bir demleyici olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Nasıl kullanılır? Nelere dikkat etmek gerekir? Hepsi ve daha fazlası için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz. @PepukKahve

Sadece Youtube bana yeter derseniz de, iyi seyirler.

Not: Ekipmanı incelemem için benimle paylaşan Coffee Department @metin Metin Bey'e de tekrardan teşekkürler.

Güzel inceleme olmuş, video da keyifli olmuş, emeklerinize sağlık Levent! ✌️Ekipmanın çok katmanlı oluşundan dolayı ortaya çıkan ısı kaybı ve filtrelerinin zor bulunuyor oluşu ve de pahalı oluşu, pratik olsa da düşündürtüyor insanı. Denediğin ekipmanı 2016’da Department Balat şubesinde denemiştim Metin’in önerisiyle ben de. Ajitasyon çok az olduğu için öğütme aralığını genişletiyor olması da başka bir artısı eksilerini düşünmezsek.

Güzel inceleme olmuş, video da keyifli olmuş, emeklerinize sağlık Levent! ✌️Ekipmanın çok katmanlı oluşundan dolayı ortaya çıkan ısı kaybı ve filtrelerinin zor bulunuyor oluşu ve de pahalı oluşu, pratik olsa da düşündürtüyor insanı. Denediğin ekipmanı 2016’da Department Balat şubesinde denemiştim Metin’in önerisiyle ben de. Ajitasyon çok az olduğu için öğütme aralığını genişletiyor olması da başka bir artısı eksilerini düşünmezsek.
Metin Abi, Levent’e gönderdi. Levent bana gönderdi. Şimdi ben deniyorum. Gerçekten çok ilginç bir deneyim 🙃

Tesekkurler Orkun. 🙏

Aslinda isi kaybini da olctum ama detaylara bogmak istemedim. Ekipmani isitmadan kullanirsaniz, 10-13 derece dusus oluyor. Isitirsaniz, 8-9 derecelere kadar kayip oluyor.

O yuzden kettledan kaynar suyu dogrudan hazneye bosaltmak mantikli bir yontem. Ben Blooming sirasinda suyu tekrar isitirak kullandim.

Ogutme kalinligi kesinlikle daha inceye gidebiliyor. Ben demleme boyunca ara ara demleyiciyi durttum :) O yuzden cok ince yapmadim.

@metin bey Gabi Master B getirirse melodrip'e , karşı bir rakip olabilir belki

Geri