• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Aliexpress.com 'dan alınabilecek iyi kahve ürünleri rehberi

Merhabalar herkese,

Öncelikle iyi bayramlar :)

Aliexpress üzerinden kahve demleme ürünleri satın alıp kullananlar tecrübelerini paylaşabilecekleri bir format oluşturmak istedik. Ben şu aralar hassas tartı almak üzereyim.

Sizlerin de satın alıp memnuniyetle kullandığınız ürünler varsa göz atmak isterim.

Bu şekilde bir format oluşturduk.

Alınan Ürün: Hassas Tartı
Alınan Satıcı: Eliauk Store
Fiyat: TRY 86.19 + TRY 28.21
Değerlendirme: Henüz gelmedi.

Son düzenleme:
Merhabalar, bu konuyu okudunuz mu? Aradiginiz boyle bir konu olabilir mi?

Burayı baya okudum ama genelde siparişlerin ulaşım sorunlarıyla ilgili konular konuşulmuş. Alınan ürünler, memnuniyet gibi tavsiyelerin olduğu bir başlık mükemmel olurdu.

Bu konu icin asagidaki gibi bir format belirlersek, daha faydali olur. Sadece urun ve urun degerlendirmeleri hakkinda bilgi paylasilir, kargo vs problemleri paylasilmaz. Ne dersiniz? Sizin icin de uygunsa, ilk mesajinizi duzenler misiniz?

Alinan Urun:
Alinan Satici:
Fiyat:
Degerlendirme:

Ayrica konuyu Alim-Satim altina tasidim.

Burayı baya okudum ama genelde siparişlerin ulaşım sorunlarıyla ilgili konular konuşulmuş. Alınan ürünler, memnuniyet gibi tavsiyelerin olduğu bir başlık mükemmel olurdu.
Gelmiyor ki bahsedelim :) ben kettle ve tartı aldım.Gelse degerlendirecektim ama gelmedi.Tarti kettle ve degirmen icin mantikli urunler var ama şu sira kargolar getirmiyor

Alinan Urun:termometreli kettle
Alinan Satici:topkitchenstore
Fiyat:146 tl+vergi
Degerlendirme:gelmedi
Link: https://a.aliexpress.com/_dV7NvW3

Alinan Urun:Timer tartı
Alinan Satici:e-yogo mall
Fiyat:103tl+ vergi
Degerlendirme:geldi.4-5 gündür kullanıyorum.Memnunum.Hassas ölçumlerde mesela çekirdek tartarken biraz geç duşuyor jeton ama demleme sirasinda gecikme olmuyor.Tutarlilik 0.2 gr değişebiliyor.Parasini hakediyor diyebilirim.
Link: https://a.aliexpress.com/_dY5kman

Son düzenleme:
Alınan Ürün: Timemore Slim Değirmen
Alınan Satıcı: Jaffee coffee Store
Fiyat: 69$
Değerlendirme: Geldi + Memnunum

Alınan Ürün: Kaz Boyunlu Kettle (350ML)
Alınan Satıcı: Fortune online Store
Fiyat: 30 TL

Alınan Ürün: Hassas Mini Tartı (0,01 gr)
Alınan Satıcı: Fortune online Store
Fiyat: 23 TL

Alınan Ürün: Moka Pot (100 ml)
Alınan Satıcı: Satıcı Kapatmış Mağazayı. Görünmüyor.
Fiyat: 8$
Değerlendirme: Geldi + Memnunum (Çok Kullanmıyorum)

Alınan Ürün: Metal Kahve Filtresi
Alınan Satıcı: GlobeBest Shopping Store
Fiyat: 38 TL
Değerlendirme: Geldi + İdare Eder (Kullanmıyorum. Olur da V60 kağıdım biterse kullanırım diye almıştım.)

Not: Hepsini Gümrük vergisi çıkmadığı dönemde 2019 yılında temin ettiğimden vergi ödemedim. (Değirmen hariç)
Ayrıca kupon kullanmışımdır mutlaka.

Kahve ile ilgili ürünler hem gelen ek vergiler hemde kurda yaşanan artış nedeni ile oldukça pahalı. Geç gelme problemine rağmen aliexpress uygun fiyatlı bir seçenek.

Merhabalar herkese,

Öncelikle iyi bayramlar :)

Aliexpress üzerinden kahve demleme ürünleri satın alıp kullananlar tecrübelerini paylaşabilecekleri bir format oluşturmak istedik. Ben şu aralar hassas tartı almak üzereyim.

Sizlerin de satın alıp memnuniyetle kullandığınız ürünler varsa göz atmak isterim.

Bu şekilde bir format oluşturduk.

Alınan Ürün: Hassas Tartı
Alınan Satıcı: Eliauk Store
Fiyat: TRY 86.19 + TRY 28.21
Değerlendirme: Henüz gelmedi.

tartınız geldi mi?

Alınan ürün : Timemore C1 değirmen
Alınan satıcı : Jaffe coffee Store
Fiyat :362,85 tl (+28,12 vergi)
Değerlendirme : Bir süredir kullanıyorum, filtre kahve için oldukça memnunum

Alınan ürün : dereceli gooseneck ocak üstü kettle 1200 ml
Alınan satıcı : Wolltoll offical store
Fiyat : 113,79 tl (+16,94 vergi)
Değerlendirme : Düşündüğümden sağlam çıktı, hatta ezilmiş gelen kutusunu gördüğümde üzülmüştüm ama sap kısmı dahil oldukça dayanıklıymış. Tam f/p ürünü

Alınan ürün : Hassas tartı 5 kg (0,1 gr)
Alınan satıcı : E-Yogo mall
Fiyat : 102,90 tl
Değerlendirme : Henüz gelmedi

Ürünlerin hepsini son 4 ay içinde satın aldım, umarım yardımcı olur :giggle:

Malum hassas tartıdan alayim diyorum; 77 tl kargo ucreti çıkartıyor; ayni ürünü diger satıcılardan alayim diyorum diğeri 3500 kusur satmış, bu 160 adet satmış oluyor, güven vermiyor.

Alınan ürün : Timemore C1 değirmen
Alınan satıcı : Jaffe coffee Store
Fiyat :362,85 tl (+28,12 vergi)
Değerlendirme : Bir süredir kullanıyorum, filtre kahve için oldukça memnunum

Alınan ürün : dereceli gooseneck ocak üstü kettle 1200 ml
Alınan satıcı : Wolltoll offical store
Fiyat : 113,79 tl (+16,94 vergi)
Değerlendirme : Düşündüğümden sağlam çıktı, hatta ezilmiş gelen kutusunu gördüğümde üzülmüştüm ama sap kısmı dahil oldukça dayanıklıymış. Tam f/p ürünü

Alınan ürün : Hassas tartı 5 kg (0,1 gr)
Alınan satıcı : E-Yogo mall
Fiyat : 102,90 tl
Değerlendirme : Henüz gelmedi

Ürünlerin hepsini son 4 ay içinde satın aldım, umarım yardımcı olur :giggle:
Malum hassas tartıdan alayım diyorum; 77 tl kargo ücreti çıkartıyor; aynı ürünü diğer satıcılardan alayım diyorum E-yogo mall 3500 kusur satmış, farklı satıcı160 adet satmış oluyor, güven vermiyor.

Malum hassas tartıdan alayım diyorum; 77 tl kargo ücreti çıkartıyor; aynı ürünü diğer satıcılardan alayım diyorum E-yogo mall 3500 kusur satmış, farklı satıcı160 adet satmış oluyor, güven vermiyor.
Evet bende yazmadan önce baktığımda farkettim kargo ücreti koymuş satıcı, sanırım bu indirim dönemine özel bir durum. Sepetimde bekleyen bir kaç ürüne de aynı şekilde kargo ücreti eklenmiş kampanya dönemi ile beraber

Alınan ürün : Hassas Tartı
Alınan satıcı : Eliauk Store
Fiyat : Gümrükle beraber 112 TL
Değerlendirme : Öngörülen tarihten önce geldi, gayet memnunum.
Ürün şuan yaz indirimine girmiş ancak gönderim ücreti eklemişler.

Alınana ürünler
Timemore basic hassas tartı
Timemore plastik v60
Timemore metal bean jar
Lilydrip
18 Mayıs ve 14 haziranda aldım bakalım ilk aldığım ne zaman gelecek 23 mayısta Çin’den çıkmış gözüküyor bir daha haber yok
083BB0A2-39F1-462B-8F7E-45996CB232C0.jpeg19326477-397C-41CF-97FD-04C7EAF8DCF7.jpeg

Alınan ürün : Hassas Tartı
Alınan satıcı : Eliauk Store
Fiyat : Gümrükle beraber 112 TL
Değerlendirme : Öngörülen tarihten önce geldi, gayet memnunum.
Ürün şuan yaz indirimine girmiş ancak gönderim ücreti eklemişler.
Şimdi sizin aldığınız linkten ben de aldım. İndirimler ve kargo ücretiyle beraber 83,9 tl ye geldi. Bakalım gümrük ne tutacak.

Alınan Ürün: Hassas Mini Tartı 0,01g/500g
Alınan Satıcı: honestycentre
Fiyat: 33TL
Link: https://tr.aliexpress.com/item/1677340225.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.5e594c4djUrnNv

Alınan Ürün: 5 kg 0,1g Malum Tartı
Alınan Satıcı: honestycentre
Fiyat: 97TL
Link: https://tr.aliexpress.com/item/4000058292915.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.5e594c4djUrnNv

Yukarıdaki iki ürün kargo dahil: 165TL

Alınan Ürün: Kaz Boyunlu Kettle Termometreli 1,2 Lt
Alınan Satıcı: Hom improvement Store
Fiyat: 131 TL Kargo dahil
Link: https://tr.aliexpress.com/item/4000031351246.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.5e594c4djUrnNv

Siparişleri şimdi verdim. Zaten forumdan gördüğüm bilinen ürünler. Gümrük bedeli bilgisini de cihazlar ulaştığında ileritim.

Geri