• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Simonelli ve lelit

Addicted

Yeni Üye
Arkadaşlar herkese merhaba, yakın zamanda farklı bir kahve makinesine geçmeye çalışıyorum da, sitelerde ilanlara bakıyorum. Ama makineye mod yapmak istemiyorum pek beceremiyorum da sizce bu bakımları yapılmış nuova simonelli, rancilio gibi markaların tek gruplu makineleri almaya değer mi çok baş ağrıtır mı? Bütçem aşağı yukarı 10-12 k olacak da. Buna uygun ikinci el simonelliler var ama aynı zamanda sıfıra yakın lelit grace filan da var kafam karıştı yardımcı olabilir misiniz?

ben 2013 sonlarında simonelli oscar almıştım hala kullanmaktayım aldığıma çok memnunum... hiç arıza çıkartmadı.

Hocam benim almayı düşündüğümde şu nuova simonelli mac cup serisi var ya onlardan bir tane çok temiz buldum bu çeşit kahve makineleri ve mutfak gereçleri satan yerde ama biraz da arada kaldım. İkincil olarak bir tane de rancilio epoca 1 gruplu buldum. Ama biraz buhar çubuğu yıpranmış gözüküyordu

bendeki heat exchanger dedikleri türden kazan sütlü içeçeklerde bu tür kazanlar iyi oluyor

benim kullanmış olduğum makinede şebeke bağlantısı yok ev kullanımına uygun ve elektrik tüketimi konusunda faturama yansıyan olağandışı bir durum olmadı hiç...

Geri