• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kahve Kulübünün Kahve Ağacı Dikildi

NoDRaC

Üye
Yönetici
Editör
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Sizler ile bu gelişmeyi paylaşmadan duramadım :). Kulübümüzün de üyesi olan Sn. Mustafa Şafak Akköse @Safak Tayland Tayland'da kendi kahve çiftliğine kahve kulübümüzün ismini verdiği Pacamara varyetesinde ilk kahve ağacını dikti :) Artık pandemi sonrası çiftlik gezisi düzenleyip ağacımıza plaketini takarız :) Tekrardan teşekkürler @Safak Tayland

Sizler ile bu gelişmeyi paylaşmadan duramadım :). Kulübümüzün de üyesi olan Sn. Mustafa Şafak Akköse @Safak Tayland Tayland'da kendi kahve çiftliğine kahve kulübümüzün ismini verdiği Pacamara varyetesinde ilk kahve ağacını dikti :) Artık pandemi sonrası çiftlik gezisi düzenleyip ağacımıza plaketini takarız :) Tekrardan teşekkürler @Safak Tayland

Yalnız evli olan erkek arkadaşların hanımlarına Tayland'a kahve çiftliği gezmeye gidiyoruz söylemi pek inandırıcı olmayabilir!

Moderatörün son düzenlenenleri:
Taylanda kahve ağacı ziyaretine gidersem ocağımda da dikili bir incir ağacım olur :)
Şaka bir yana heyecean verici bir gelişme. Fikir çok güzel teşekkür ederiz emeği geçenlere.

Bence çok güzel oldu gerçekten ben kahve kulübünün samimiyetine inanıyorum inşallah bu çizgiyle turkiyede sektöre çok katkıları olacaksiniz..umarim birgun tüm üyeleri için ayrı ayrı birer fidan dikme imkanımız olur

Geri