• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Baristocrat Samplebox Denemesi

İsim
Tansel
Daha fazla  
İsim
Tansel
Espresso Makinesi
Wacaco Nanopresso, Mokapot
Değirmen
Hario MiniMill
Ekipmanlar
V60, Kalita Wave, Origami Dripper, Filterconne, Minipresso, Mokapot
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
ÇANKAYA
Herkese merhaba.
Bu videomda sizlere, denemem için İzmir'li kavurma firması olan Baristocrat Coffee Roastery'e ait Sample Box içerisindeki kahveleri deneyerek anlatmaya çalıştım.
Baristocrat firması, uzun yıllardır Türkiye'de kahve kavuran ve benim nitelikli kahveye başladığım zaman karşıma çıkan ilk firmalardan biriydi.
Umarım videoyu beğenirsiniz.

Videoda cümleleri tekrar ettiğiniz birçok kısım var bu kısımları montajlayarak akışı güzelleştirebilirsiniz bence.Bir de Orkun beyin etkinliğinin bu kahvelerle olduğunu söylemişsiniz karışmış sanırım.Elinize sağlık.

Videoda cümleleri tekrar ettiğiniz birçok kısım var bu kısımları montajlayarak akışı güzelleştirebilirsiniz bence.Bir de Orkun beyin etkinliğinin bu kahvelerle olduğunu söylemişsiniz karışmış sanırım.Elinize sağlık.
Öneriler için teşekkür ederim. Normalde o kısımları kaldirmistim fakat sanırım kullandığım program tam kaldırmadan export almış.

Geri