• Nisan Ayı Kahve Kulübü Toplu Alımı
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Montag Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mayıs ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı ve Instagram adresimizden bizi takip etmeyi unutmayın.

Yeni Profil Mesajları

denemeyi istediğim kahveleri unutmayayım diye yazıyorum:
* petra gitesi 500
* null cascavel-burundi-hermosa-ve belki geçmişi yad etmek için worka
* indirimle montag'ın yeni etiyopyaları+1 kahvesi
* cleancup el salvadoru bir kez daha alabilirim
* boxx huilia premium 1kg esp kavrum

tabii öğrenci olunca indirim kimdeyse ona ağırlık vericem, bakalım..
Merhabalar, ilanınız üzerine yazıyorum da kawa kahvesini almak istiyorum da. İlan güncel midir
Merhaba hocam Kinu indirim oranı netleşti mi? Alıp almayacağıma henüz karar vermedim. Yine de tel no 05417687636...
melih ismail
melih ismail
kinu konusunda birazdan açıklama yapıcam
Bayram Bey merhabalar,

İlanınız hakkında yazmak istedim. Halen daha güncel midir? Ve tahminen kaç kilo kadar çekim yaptınız?

İlginize teşekkür ederim, sağlıklı günler.
merhaba, bu grossag filtre kahve makinesini kullanıyorsunuz anladığım kadarıyla, makineden memnun olmadığınız bir yön var mı? bir de merak ettiğim, 2 kişilik demleme ile 10 kişilik demleme için aynı hızda su akışı mı oluyor? makinede on off tuşundan başka bir ayar göremedim çünkü
K
kazankaynatan
Hız konusunda makina 1500 w şeklinde sabit güçle ısıttığından fabrika verilerinde sabit hızlı olarak gözüküyor. Ancak ben genelde 600 ml demleme yapıyorum. 2 kez tekrarlıyorum. Toplamda 1200 ml oluyor. Bu miktar ve üstü miktarlarda kahve acılaşması olabiliyor. Bunu önleyebildiğim makina bu oldu. Ben su döküş hızıyla oynayabiliyorum. Şöyle keşfettim.
K
kazankaynatan
Bende su arıtması var. Eskişehir'de yaşıyorum. Eskişehir baya soğuk. Demlemek için doldurduğum su çok soğuktu ölçtüm 11 derece.Bu ısıyla demleme işlemini başlatıp bitirdiğimde süre 4.15 saniye sürdü. Kahveden kahveye öğütümden öğütüme değişsede aynı şekilde ikinci demlememi aynı kahve aynı öğütüm ayarı ile 19 derece su ile yaptım. Süre 3.45 Tekraren aynı ayarlar su 23 derece sonuç 3.30. en güzel kahve bu ayarda oldu.
K
kazankaynatan
Çok keyifli V60 ayarı olduğunudığunu söylesem abartmış olmam.Ayrıca V60 ı makinaya çok güzel oturuyor. V60 la da oyunlar oynuyorum. Makina beni mutlu etti. Basitçe kullanmak isteyen de rahatça kullanıyor. Ortaya çıkan kahve standart kahve makinelerine göre çok daha iyi oluyor. Oyun oynamak isteyen de çok güzel kullanıyor. Makina oyunlara müsade ediyor. Bu yüzden yedek de alacağım gibi duruyor
F
fonder
Merhaba, attığınız sepetle aynı değil çünkü benim aldığım 57 mm olanı. Lelit Anna ve Grace ile uyumlu. Attığınız sepetin 57 mm olanı Espresso Perfetto’da satılıyor.
58 mm için bakıyorsanız Gelbura’dan IMS bakabilirsiniz.
Merhaba Şubat ayı alımı için bana da bağlantı gönderebilir misiniz? Whatsapp'a katılmak istemiyorum.
Teşekkür ederim.
onurkavci@gmail.com
mtgg
mtgg
merhaba forum içerisinden mesaj geliyor oradan linke ulaşabilirsiniz
Merhaba,
Gıda işleriyle uğraşıyormuşunuz forumda gördüm de, bir sorum olacaktı.
şu tarz analiz elekterini nereden bulabilirim acaba? kahve için kullanacağım. e-ticaret sitelerinde bulamıyorum. bir de bunlar pahalı ürünler midir?
C7LuO3mxLLyAY5yR9xQ8tqz3QjMjBV7udJmIfpXpgDlITcOmCIt1Tak6U6tom3amG7KItI1DeITSuj3MVlqXF9sPp5Z3j9K29os
K
KahvedenSebepler
Merhaba,

Elekleri firma temin ediyor satışı konusunda bir bilgim yok malesef ama analiz eleği olarak geçen ürünler pahalı olacaktır.
Peak başlangıç ve iki filtre siparişi vermek istiyorum yalnız kahve kulübü indirimi için bir yer bulamadım acaba süresi bitmiş olabilir mi?
mali01
mali01
Buldum teşekkür ederim rahatsız ettim sizi
mali01
mali01
Yiğit Bey iyi akşamlar,
Evde Brita tap on var o yüzden ölçüm cihazı sipariş verdim suyu ölçmeden yeni bir ekstra masraf yapmak istemedim ve gördüğüm kadarıyla kesinlikle Peak water'a geçmem gerektiği. Bugün Denizhan (Mimds) ile de uzun uzun konuştum ve onun tavsiyesi üzerine almaya karar verdim.
mali01
mali01
1 başlangıç seti ve 2 filtre almak istiyorum uygun mudur? İkinci sorum formda kargo ücreti yok yazılmış kargo ücreti çıkıyor bana yardımcı olabilir misiniz?
Üst