• Temmuz Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Temmuz ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Vitus Coffee & Roastery olarak seçildi. Bu konudan Temmuz ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Yurtdışı kavurucu kahve takası

irfbor

Üye
İsim
İrfan Bora
Daha fazla  
İsim
İrfan Bora
Değirmen
Comandante
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Beykoz
Arkadaşlar merhaba,

Muttley&Jack firmasında aboneliğim mevcut ve bu ay Koke honey process gönderdiler. Aboneliğim (2x250) olduğundan dolayı 2 adet aynı kahveden geldi. Bir paketi açtım demledim ve içtiğim en keyifli kahveler arasına girdiğini samimiyetimle söyleyebilirim. Kalan diğer paketi ise hem damak tadımızı daha fazla geliştirmek hem de farklı yurtdışı kavurucuları denemek adına takas etmek istiyorum. Beykoz/İstanbul ikametgah etmekteyim. ( Kahve 20 ağustos kavrumlu)

20BE450C-FC59-4E79-A42E-CC818380FB03.jpeg
 
Eğer satmayı düşünürseniz talibim 🖑
 
Geri
Üst