• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Yurt Dışı Kahve Firmaları Güncel Kampanya ve Kargo Seçenekleri

NoDRaC

Üye
Yönetici
Editör
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Forumda mesajlar arasında çok fazla sorulan kargolar takipli mi indirim kodu var mı vb bilgilerini tek bir başlık altında toplamaya karar verdik. Burada ilgili firmaların kargo seçeneklerini ve en uygun fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Kahve FirmasıKargoKampanya
The BarnFedex ile gönderiyor yaklaşık bir haftada teslim ediliyor.
Kahve ücretine ek olarak %20 vergi alınıyor. Teslimat süresi 10 gün şu sıralar
Şu anda en uygun abonelik sistemi ile almak.
Bu yöntem ile 2 paket 35 euro 4 paket 48 euroya geliyor.
Round Hill RoasteryRoyal Mail ve Ptt ile geliyor takipli ve %20 vergi ödeniyor.PINKANDBLUE kodu ile ilk alışverişinizde yüzde 20 indirim.
Morgon Coffee Roasters4 paket ve üstü takipli kargo ücretsiz.-
SEY Coffee$60 üstü uluslararası kargo ücretsiz.-
Coffee CollectiveTakipsiz kargo ptt ile gönderiyorÖdeme ekranında %20 indirim
April Coffee4 paket ve üstü takipli kargo ücretsiz.-
Coffea Circulor4 paket ve üstü takipli kargo ücretsiz.-
Koppi4 paket ve üstü takipli kargo ücretsiz. (express)-
Neighbourhood Coffee15€ üstü kargo ücretsiz.-
Surf Shop Roastery39€ üstü kargo ücretsiz.-

Moderatörün son düzenlenenleri:
Minnacık bir güncelleme: Barn'dan şu zamanlarda sipariş verince teslimi 10 günü buluyor, Fedex oldukça yoğun durumda olduğundan gümrük vergi tutarını öğrenmek için vs ulaşmak bir tık zorlaştı. Normalde 6 gün gibi bir sürede ulaşıyordu elime.

Şu Link'te Avrupa, Rusya, italya vs. bir çok kavurucunun indirim miktarına ve koduna ulaşabilirsiniz. Bir nevi sosyal sorumluluk projesi sayılır bu.

Şu Link'te Avrupa, Rusya, italya vs. bir çok kavurucunun indirim miktarına ve koduna ulaşabilirsiniz. Bir nevi sosyal sorumluluk projesi sayılır bu.

Bu linkte çok faydalı teşekkürler. Konuda yazdıklarımız üyelerin deneyimledikleri kargo vs konusunda bilgimiz var.

Forumda mesajlar arasında çok fazla sorulan kargolar takipli mi indirim kodu var mı vb bilgilerini tek bir başlık altında toplamaya karar verdik. Burada ilgili firmaların kargo seçeneklerini ve en uygun fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Kahve FirmasıKargoKampanya
The BarnFedex ile gönderiyor yaklaşık bir haftada teslim ediliyor.
Kahve ücretine ek olarak %20 vergi alınıyor. Teslimat süresi 10 gün şu sıralar
Şu anda en uygun abonelik sistemi ile almak.
Bu yöntem ile 2 paket 35 euro 4 paket 48 euroya geliyor.
Round Hill RoasteryRoyal Mail ve Ptt ile geliyor takipli ve %20 vergi ödeniyor.PINKANDBLUE kodu ile ilk alışverişinizde yüzde 20 indirim.
Morgon Coffee Roasters4 paket ve üstü takipli kargo ücretsiz.SPRING2020 kodu ile ek olarak %20 indirim.
SEY Coffee$60 üstü uluslararası kargo ücretsiz.-
Coffee CollectiveTakipsiz kargo ptt ile gönderiyorÖdeme ekranında %20 indirim
Merhaba ben de geçen hafta the Barn'dan sipariş verdim 1 haftada Istanbul'daydı. Şansa mı bilmiyorum vergi de ödemedim ve 2kg üstüne kargo da bedavaydı. Ayrıca 10. yıllları dolayısıyla haziran da verilen kahve siparişlerine hediye olarak 35gr sürpriz bir kahve yolluyorlar.

Merhaba ben de geçen hafta the Barn'dan sipariş verdim 1 haftada Istanbul'daydı. Şansa mı bilmiyorum vergi de ödemedim ve 2kg üstüne kargo da bedavaydı. Ayrıca 10. yıllları dolayısıyla haziran da verilen kahve siparişlerine hediye olarak 35gr sürpriz bir kahve yolluyorlar.

2 kg aldınız (hatta 2,035 g + paketleme) ve sıkıntı olmadı doğru mu anlıyorum? Öyleyse mükemmel bir olay.

Benim de 8*250gr gümrükten çıktı. Hakkıyla almışlar gümrük bedelini :) bu kadar kahve gümrükte problem çıkartacak bir miktar değil eğer onu soruyorsanız.

La cabra https://www.lacabra.dk/ da e-mail göndermi için üye olunca 10% indirim kodu gönderiyor, 2 veya 4 lü önceden seçilmiş toplu paketlerde 20% indirim yapıyor 500DKK/67€ üzeri kargo ücretsiz.

Son düzenleme:
Neighbourhood Coffee'den Türkiye'ye gönderim yapamadım bir türlü, becerebilen var mı?
Doğrudan site üzerinden uluslararası gönderim açık değil sanıyorum, mail attım bilgi gelirse paylaşırım. 15€ ücretiz gönderim sadece UK içi bu arada.

Geri