• Eylül
    Sevgili Ziyaretçi Ekim ayı gelmesi ile birlikte Kahve Kulübü kahve alım anketini sonuçlandırdık. Sizlerin oyları ile belirlenecn firmadan Ekim ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Ekim ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Yurt dışı kahve abonelikleriniz neler?

irfbor

Aktif Üye
İsim
İrfan Bora
Daha fazla  
İsim
İrfan Bora
Değirmen
Comandante
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Beykoz
Muttley&Jack aylık aboneliğim var.

UserName

Aktif Üye
Benim de Slurp Rare üyeliğim var, çok seviyorum. Her kahvenin gelmesini dört gözle bekliyorum.

Bundan önce Tim Wendelboe üyeliğim vardı ama biraz kargo gibi konularda sıkıntı yaşadığımızdan iptal oldu. Yine de göndermeye razı olurlarsa, Tim Wendelboe’nun aboneliği çok iyidir. Pek öyle olmadık kahveler gelmez. Bir kahveseverin de ilgisini çekecek varyeteler göndermeye dikkat ederler her zaman.

Alpsifan

Üye
İsim
Alp
Daha fazla  
İsim
Alp
Ekipmanlar
Moccamaster select
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Mersin
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Yenişehir
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Mezitli
Muttley&Jack aylık aboneliğim var.
Yurtdışı alımında olan firma. Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok iyi olur. Ben ilk defa yurtdışından alım yapmış oldum. Kahvelerde yola çıkmış, merakla bekliyorum. Sizden bir ön inceleme bu sabırsızlık döneminde iyi gelebilir.

Birde kahve burdan ne kadar zamanda geliyor?

irfbor

Aktif Üye
İsim
İrfan Bora
Daha fazla  
İsim
İrfan Bora
Değirmen
Comandante
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Beykoz
Yurtdışı alımında olan firma. Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok iyi olur. Ben ilk defa yurtdışından alım yapmış oldum. Kahvelerde yola çıkmış, merakla bekliyorum. Sizden bir ön inceleme bu sabırsızlık döneminde iyi gelebilir.

Birde kahve burdan ne kadar zamanda geliyor?
Şuana kadar deneyimlediğim kahveler için ortalamanın üstünde diyebilirim. Kavrumları benim damak tadıma hitap edebiliyor. Kahveler dışında , kavurucunun tüketiciye yaklaşımı ve şeffaflığı cidden muazzam seviyede diyebilirim. Şimdiye kadar bir çok konuda yardımcı oldu bana sağolsun. Benim kahvelerim ortalama olarak 7-10 gün arasında teslim ediliyor.

whiscoffeer

Aktif Üye
İsim
Gürkan
Daha fazla  
İsim
Gürkan
Espresso Makinesi
Nespresso DeLonghi EN97W
Değirmen
Rommelsbacher EKM200, Porlex
Ekipmanlar
Hario V60, Bialetti MokaPot, Nespresso Frother, BiggDesign 1lt FrenchPress, termometreli Epinox kettle, cezveler.
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Kadıköy
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Kartal
Facebook
whiscoffeer
Twitter
whiscoffeer