• Eylül
    Sevgili Ziyaretçi Eylül ayı gelmesi ile birlikte logomuzu değiştirdik ve Kahve Kulübü kahve alım anketini başlattık. Sizlerin oyları ile belirlenecek firmadan Eylül ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Eylül ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Satıldı Xeoleo El Değirmeni (Sıfır)

muec

İyi Bilinen Üye
İsim
muec
Daha fazla  
İsim
muec
Merhabalar. Aliexpress'ten satın olduğum Xeoleo el değirmeni bugün itibarıyla yaşadığım şehre ulaştı. Gün içerisinde PTT şubesine gidip teslim alacağım. Bilmeyenler için Xeoleo markası Aliexpress'te en çok satılan çelik burrlü el değirmenlerinden biri. Performans olarak Timemore'a yakın olduğu söyleniyor ve genel olarak kullanıcıları memnun. Benim satacağım model Xeoleo'nun en yeni değirmenlerinden, 2019 yılında üretilmiş. Önceki 50 mm'lik modelden farkı şık tasarımı ve 35 gramlık haznesi, firma onun dışında aynı burrlere sahip olduklarını belirtti.

Ürünün güncel fiyatı 437 lira + 15 lira kargo. Ancak ben ürünü indirimde kuponlar kullanarak aldığım için 365 lira + 15 lira kargo + 92 lira vergi şeklinde maliyetine satacağım. Toplamda 470 lira. Ürünü teslim aldıktan sonra kutusunu açıp, sağlamlığını kontrol ettikten sonra fotoğraflarını buraya ekleyeceğim. Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.

#Aliexpress TRY 436.94 18%OFF | XEOLEO Manual Coffee grinder Portable coffee grinder Aluminum Coffee miller coffee bean milling machine 35g Conical burr grinder
 
Konum
Ankara
İsim
Berke Ata Menteş
Daha fazla  
İsim
Berke Ata Menteş
Ekipmanlar
V60, Aeropress, Kalita
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Çankaya
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Altındağ
İlan durumu nedir ?
 
Üst