• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Satıldı Xeoleo El Değirmeni (Sıfır)

muec

Üye
İsim
muec
Daha fazla  
İsim
muec
Merhabalar. Aliexpress'ten satın olduğum Xeoleo el değirmeni bugün itibarıyla yaşadığım şehre ulaştı. Gün içerisinde PTT şubesine gidip teslim alacağım. Bilmeyenler için Xeoleo markası Aliexpress'te en çok satılan çelik burrlü el değirmenlerinden biri. Performans olarak Timemore'a yakın olduğu söyleniyor ve genel olarak kullanıcıları memnun. Benim satacağım model Xeoleo'nun en yeni değirmenlerinden, 2019 yılında üretilmiş. Önceki 50 mm'lik modelden farkı şık tasarımı ve 35 gramlık haznesi, firma onun dışında aynı burrlere sahip olduklarını belirtti.

Ürünün güncel fiyatı 437 lira + 15 lira kargo. Ancak ben ürünü indirimde kuponlar kullanarak aldığım için 365 lira + 15 lira kargo + 92 lira vergi şeklinde maliyetine satacağım. Toplamda 470 lira. Ürünü teslim aldıktan sonra kutusunu açıp, sağlamlığını kontrol ettikten sonra fotoğraflarını buraya ekleyeceğim. Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.

#Aliexpress TRY 436.94 18%OFF | XEOLEO Manual Coffee grinder Portable coffee grinder Aluminum Coffee miller coffee bean milling machine 35g Conical burr grinder
 
İlan durumu nedir ?
 
Geri
Üst