• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Satıldı Wacaco Nanopresso ve Baristakit

BK8

Üye
İsim
Burak Kav
Daha fazla  
İsim
Burak Kav
Espresso Makinesi
Gaggia New Classic Pro
Değirmen
Comandante C40 Red Sonja, Eureka Mignon Crono
Ekipmanlar
Hario V60, Bodum French Press, Tchibo Isı Ayarlı Elektrikli Kettle, Sayaçlı Hassas Tartı
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Eyüp
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Sarıyer
Twitter
burakkav
Merhabalar

Ürünleri 17 eylülde Escobarista'dan bizzat aldım.
Evde 5-6 kez kullanmışımdır. Hiç dışarı çıkarmadım. O yüzden temiz, çiziksiz ve sorunsuz ürünler.
Fatura, kutuları vs eksiksiz var. Yurtiçi garantili ürünler.

Nanopresso'nun performansından memnunum. Kullanması çok pratik, evde yer kaplamaması, kullanıp kaldırmak falan güzel. Espressosu da hiç üzmedi. Genelde latte tarzı sütlü içecekler için double shot kullandım. Nanopresso üzerindeki ekipmanları sıfır yani hiç kullanılmadı.
Ee çok memnunsan neden satıyorsun derseniz Gaggia New Classic tarzı bir espresso makinesine geçiş yapmak istiyorum.

İkisini birlikte satmak istiyorum.
Şu an sıfır fiyatları yanılmıyorsam toplam 1300tl civarı. (892+375)
Benim fiyatım da 1000tl.

İstanbul'da buluşup verebilirim. Şehirdışına kargo ücreti alıcıya ait.

Satılırsa alana şimdiden hayırlı olsun. ;)

SATILDI

Ekli dosyalar

• D77F4FAF-2E43-41D6-9920-199C82FAE5D6.jpeg
    D77F4FAF-2E43-41D6-9920-199C82FAE5D6.jpeg
    89.1 KB · Görüntüleme: 65
Son düzenleme:
Geri