• Eylül Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Eylül ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Sezy Coffee olarak seçildi. Bu konudan Eylül ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Satıldı Vakum makinası

kiremit

Üye
Konum
Kayseri
İsim
Ersin Sönmez
Merhabalar yakın zamanda satın almış olduğum @Kahveciningalaksirehberi nin ‘kavrulmuş kahve vakumlamak’ konusundaki tinton marka makinayı gerek vakit azlığı gerekse bana uygun olmayasi nedeniyle satıyorum.
Yanında gelen 20 adet poşetin bi kısmını kullandım kac adet kaldı bilmiyorum ama en az 10-12 adet vardır.
Yurtiçi tercihim olmak üzere, mng ve aras kargoyla 81 ile karşı ödemeli gönderim sağlayabilirim.
aldigim fiyata satıyorum 150 TL.
herkese iyi günler dilerim.
edit: cihazın sorunsuzluğu hakkında yazmamışım. özür dilerim. cihaz yanında gelen poşetlerle gayet iyi vakum yapmakta fakat ne zaman poşetleri kesip cihazla yapıştırıp kullansam yeterli basınca çoğu zaman ulaşamadım, sadece vakum yapılan ağız yeterınce genişseki burada 13-14 cm ise yeterli vakum yapıyor. bu durumu @Kahveciningalaksirehberi ile de paylaştım. kendisininde çevreden duyduğu bir durummuş. açıkcası ben bunun cihazla ilgili bir sorun/kusur olup olmadığını bilmiyorum. yargıyı sizlere bırakıyorum. belki de ben beceremedim zaten bir süre sonrada sıkıldım. kendi poşetlerine kesme biçme yapmadan denediğimde hiç bir zaman sıkıntı olmadı.
 
Son düzenleme:

oguzhanata

İyi Bilinen Üye
Konum
Ankara
İsim
Oğuzhan Ata
Daha fazla  
İsim
Oğuzhan Ata
Değirmen
Timemore Chestnut Nano, Comandante c40
Ekipmanlar
V60, Aeropress, Mokapot, Frech Press, Kalita
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Yenimahalle
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Beytepe
Merhaba, ben talibim :).
 
Üst