• Temmuz Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Temmuz ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Vitus Coffee & Roastery olarak seçildi. Bu konudan Temmuz ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

v60 + lily drip = limonata

koroglu

Üye
İsim
Umit
Selamlar değerli arkadaşlar,

Konuyu nereye açacağımı bilemedim o nedenl Kahve Demleme bölümünü uygun gördüm. Aslında v60 + lily drip kullanarak güzel bir limonata tarifinin son aşaması olan süzme kısmını bu ekipman ile nasıl kolayca yapabileceğimizi göstermek için paylaşıyorum.

Umarım hoşunuza gider:)

Afiyet olsun şimdiden yapacaklara

Not: Püf noktası olarak şeker + limon kabuğunu öncesinde bir miktar sürahide bekletin, böylece limon kabuğunun rayihası biraz daha belli olacaktır.

 
Geri
Üst