• Haziran Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Anketi
    Sevgili Ziyaretçi Haziran ayı Kahve Kulübü ortak alım firmasını belirlemek için anketimiz başladı, detayları bu konudan öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı ve Instagram adresimizden bizi takip etmeyi unutmayın.

V60 ile Kahve Demleme | Videolu Anlatım

ertugrulk

Aktif Üye
İsim
Ertuğrul Koçlar
Daha fazla  
İsim
Ertuğrul Koçlar
Değirmen
Comandante c40 Nitro Blade, Baratza Encore
Ekipmanlar
Hario V60 02, French Press, Delter Press, Kalita Wave 185, Chemex 3 Cup, Konchero Isı Ayarlı Kettle
Gününüz güzel olsun.

Bugün, V60 ile nasıl kahve demlendiğini kısaca anlattığım videoyu paylaşıyorum sizinle. Video içinde bulunmayan konular hakkında sorularınız veya yaşadığınız farklı sorunlar varsa video altı yorumlarından ya da Instagram'dan(Ertuğrul Koçlar) dilediğinizi sorabilirsiniz.

NoDRaC

İyi Bilinen Üye
Yönetici
Editör
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Ertuğrul Bey video için teşekkürler. Yanlış hatırlamıyorsam siz de bir dönem Barista olarak çalışmıştınız?

ertugrulk

Aktif Üye
İsim
Ertuğrul Koçlar
Daha fazla  
İsim
Ertuğrul Koçlar
Değirmen
Comandante c40 Nitro Blade, Baratza Encore
Ekipmanlar
Hario V60 02, French Press, Delter Press, Kalita Wave 185, Chemex 3 Cup, Konchero Isı Ayarlı Kettle
Ertuğrul Bey video için teşekkürler. Yanlış hatırlamıyorsam siz de bir dönem Barista olarak çalışmıştınız?
Rica ederim... Aslında 16 Mart'a kadar barista olarak çalışıyordum üçüncü nesil bir kafede fakat Korona salgınından dolayı kapatılan kafelerden sonra çalıştığım kafe tamamen kapanma kararı aldı. Salgın bittikten sonra devam edeceğim yani. Şimdilik Youtube kanalına yoğunlaşıyorum bu izole günlerde.