• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Ukraynadan selamlar

coffian

Yeni Üye
İsim
Ian
Daha fazla  
İsim
Ian
Selamlar.Ismim ian.29 yaşındayım. Ukraina uyruklu. Odesa.Istanbulda(Kartal)2 sene ayleycek yaşıyoruz.kahve kavurmacı. Kahve ile ilgili hiç bir bilgim yokken yeni bir firmada kahve kavurmaci olarak çalışmaya fırsatım oldu. bu işi çok sevdim.ve kendimi geliştirmeye karar verdim. Kitaplardan başladın tum kitapları ne varsa okudum(Türkçe,Rusça)SCA kavurma eğitim Toper'de aldım. Teori olarak çok yeni şeyler öğrendim ama malesef pratik çok fazla yapamıyorum. Cevremde Ayni goruste insanlar olmadığı için kendimi geliştirmek biraz zor oluyor. Benim gibi meraklı ve kahve sevenleri arıyorum. Ayni zamanda evde v60, mochapot,cezve demlemeleri deniyorum.
 
Günaydın Hoşgeldiniz foruma burda sizinle aynı hobiyi paylaşan pek çok akadaşımız var. Hatta aşağıda ki konuda size yakın üyeler ile iletişime geçebilirsiniz.

 
Geri
Üst