• Eylül
    Sevgili Ziyaretçi Eylül ayı gelmesi ile birlikte logomuzu değiştirdik ve Kahve Kulübü kahve alım anketini başlattık. Sizlerin oyları ile belirlenecek firmadan Eylül ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Eylül ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Ukraynadan selamlar

coffian

Yeni Üye
İsim
Ian
Daha fazla  
İsim
Ian
Selamlar.Ismim ian.29 yaşındayım. Ukraina uyruklu. Odesa.Istanbulda(Kartal)2 sene ayleycek yaşıyoruz.kahve kavurmacı. Kahve ile ilgili hiç bir bilgim yokken yeni bir firmada kahve kavurmaci olarak çalışmaya fırsatım oldu. bu işi çok sevdim.ve kendimi geliştirmeye karar verdim. Kitaplardan başladın tum kitapları ne varsa okudum(Türkçe,Rusça)SCA kavurma eğitim Toper'de aldım. Teori olarak çok yeni şeyler öğrendim ama malesef pratik çok fazla yapamıyorum. Cevremde Ayni goruste insanlar olmadığı için kendimi geliştirmek biraz zor oluyor. Benim gibi meraklı ve kahve sevenleri arıyorum. Ayni zamanda evde v60, mochapot,cezve demlemeleri deniyorum.
 

NoDRaC

İyi Bilinen Üye
Yönetici
Editör
Konum
İstanbul
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Günaydın Hoşgeldiniz foruma burda sizinle aynı hobiyi paylaşan pek çok akadaşımız var. Hatta aşağıda ki konuda size yakın üyeler ile iletişime geçebilirsiniz.

 
Üst