• Eylül
    Sevgili Ziyaretçi Eylül ayı gelmesi ile birlikte logomuzu değiştirdik ve Kahve Kulübü kahve alım anketini başlattık. Sizlerin oyları ile belirlenecek firmadan Eylül ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Eylül ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Satıldı Ücretsiz Kahve

Papillon

İyi Bilinen Üye
Daha fazla  
Değirmen
Comandante c40
Ekipmanlar
Kalita wave 155/185, Hario v60, Kasuya v60, Chemex, Melodrip, Aeropress, Soy c2g
Herkese merhabalar, elimde kimisi hediye gelmiş olan, kimisi damak tadıma uymayan, kimisini termosta içmek için aldığım ama artık içmediğim, az kalan çekirdeklerle kendi harmanladığım paketler var. Kavrum tarihleri karışık, ama hemen hepsi son 6-7 ay içinde kavrulmuştur. İstanbul Bağcılar/Mahmutbey’deyim, isteyen en geç perşembe günü olmak üzere gelip istediği paketi ya da hepsini ücretsiz olarak alabilir.

2x250 gram: Coffe Fresco allday blend + Coffee Sapiens Etiyopya Magarrissa lot2’den oluşan harman

200 gram: Kungpow, Boxx, Kronotrop, Coffeemamma kahvelerinden oluşan Kenya ağırlıklı harman

200 gram: Coffee Department ve Coffeemamma Güney Amerika kahvelerinden oluşan harman

200 gram: Kronotrop Honduras Gualme Kafeinsiz (17.02.2020 kavrum tarihli)

ShaidarHaran

Aktif Üye
İsim
Yasin
Daha fazla  
İsim
Yasin
Yakın olsam gelip bir paket almak isterdim. Hepsini değil çoğu kişi faydalansın 😀 elinize sağlık

utkukaya

Aktif Üye
İsim
Utku Kaya
Daha fazla  
İsim
Utku Kaya
Ekipmanlar
Aeropress, Mokapot, V60
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl