• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

📉💥Trendyol Amazon Hepsiburada Kahve ve Ekipman İndirimleri

Celsius da indirim yapmış.

Ben de toplu alımı bekleyeceğim almayacağım. Kırk yılın başında anketten Coffeerem çıkmış, o yüzden beklemek en iyisi 😊

Coffeerem bomba gibi geliyor. Cam hazneli kahve konseptine bayılıyorum :)

Patlıcanı görünce gülme geliyor. Hala eskimedi.

Coffeerem'den Ethiopia Sidamo Gr2 yıkanmış ve Guatemala Antigua Pastoral 150'şer gram aldım. Bakalım bu çekirdekler nasıl çıkacak. Bu arada Petra coffee patlıcan muhabbeti var ama pek okuyamadım. Fiyatının kazık olduğumu ima ediliyor acaba :)

Coffeerem'den Ethiopia Sidamo Gr2 yıkanmış ve Guatemala Antigua Pastoral 150'şer gram aldım. Bakalım bu çekirdekler nasıl çıkacak. Bu arada Petra coffee patlıcan muhabbeti var ama pek okuyamadım. Fiyatının kazık olduğumu ima ediliyor acaba :)

Coffeerem'i yazmamıştım çünkü hem toplu alım var hem de indirim sayılacak pek bir şey yoktu. 200 gramı 50 lira olan çekirdeğin 150 gramı 36 lira trendyolda :)

Geri