• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Toplu mokapot alımı hakkında

Cafee.mia

Yeni Üye
İsim
Gamze
Daha fazla  
İsim
Gamze
Toplu mokapot alacağım uygun yer bilen varmı:) renkli mokapotlarım olsun istıyorum ama masallah 1 tanesi cep yakıyor 200 tl ye 1 mokapota vermkte değişik :)) ha uygunları yokmu elbet var 70 80 ama tek renk 🙈 çinde bir dost bile edindim sırf bu yüzden 😄 orda molapot imalatı yapıorlar lakin şöyle min 500 adet alabiliorsun ben 500 adet almaya razı oldum bu seferde sıkıntı 500 tane tek renk üretebiliyoruz dedi oda olmadı anlayacağınız 🤔🙈

Toplu mokapot alacağım uygun yer bilen varmı:) renkli mokapotlarım olsun istıyorum ama masallah 1 tanesi cep yakıyor 200 tl ye 1 mokapota vermkte değişik :)) ha uygunları yokmu elbet var 70 80 ama tek renk 🙈 çinde bir dost bile edindim sırf bu yüzden 😄 orda molapot imalatı yapıorlar lakin şöyle min 500 adet alabiliorsun ben 500 adet almaya razı oldum bu seferde sıkıntı 500 tane tek renk üretebiliyoruz dedi oda olmadı anlayacağınız 🤔🙈
Kişilere adet bazında toplu alım olursa ben de birikka alacağım.

N11 de GastroEkipman adlı satıcı var 2-3 ve 6 kişilik mokapotları 65, 85 ve 105 TL ye satıyor ve 4 renk mevcut. Renkler kırmızı,siyah, gümüş ve pembe. Fiyatlar uygun. Satıcı forumda da üye sanırım. Çok fazla sayıda alacaksanız satıcıyla iletişime geçin belki ekstra indirim de yapabilir.

N11 de GastroEkipman adlı satıcı var 2-3 ve 6 kişilik mokapotları 65, 85 ve 105 TL ye satıyor ve 4 renk mevcut. Renkler kırmızı,siyah, gümüş ve pembe. Fiyatlar uygun. Satıcı forumda da üye sanırım. Çok fazla sayıda alacaksanız satıcıyla iletişime geçin belki ekstra indirim de yapabilir.

Çok tşk ederim hemn 3 adet aldım :))) ıyıki varsınız #kahvekülübüm🌿

Geri