• Hoşgeldin 2021
    Yeni yılınız kutlu olsun sevgili kahve kulübü üyesi Ziyaretçi . Yeni yıl dileklerinizi vei diğer kahve kulübü üyelerine dileklerinizi bu konudan yazabilirsiniz.

Tin Coffee - Online Satışa Açıldı!

raistlin

İyi Bilinen Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Cafec başlığında kısmi olarak duyurmuştum, şimdi daha detaylı duyuruyu yapalım.

Tin Coffee artık online satışta: www.tincoffee.net

Dilediğiniz gibi üyelik ve sipariş oluşturabilirsiniz, tek çekim ya da taksitli alışveriş yapabilirsiniz. :) Özellikle majör ekipman alımlarında taksit seçeneğinden faydalanmak isteyen arkadaşlarımız oluyordu, umarım faydası olur. 12 taksite kadar alışveriş yapabilirsiniz şu an.

Tüm Comandante'ler ve aksesuarları siteye eklendi.

Bu hafta sonu jestleri şöyle: Comandante'ler için banka transferiyle ödeme fiyatını koruyoruz(230 Euro), beraberinde bir paket Cafec hediyesi var! Comandante majör aksesuarları da birer paket Cafec hediyesiyle gelecek! Küçük aksesuarlarda da indirim göreceksiniz.

Ayrıca Hiroia Jimmy için özel bir indirim ve Cafec hediyesi de mevcut!

100 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde Yurtiçi Kargo ile gönderim ücretsiz.

Peşinen not: Fellow'lar ay sonu gibi varış yapacak! :) :)

Herkese Sevgiler.

canyucel

Üye
İsim
Can Yücel
Daha fazla  
İsim
Can Yücel
Online satış hayırlı olsun! Bence de Tin Coffee için olması bir zorunluluktu. Emeklerinize sağlık.

Fellow için sabırsızlıkla bekliyoruz!

jcrusd

İyi Bilinen Üye
İsim
J Crusd
Daha fazla  
İsim
J Crusd
Değirmen
Comandante C40
Ekipmanlar
Acaia Pearl S, Fellow Stagg Ekg, Origami Dripper, Hario V60, Delter Press, Bialetti Moka Pot
Ulaşılabilirlik ve fiyatları topluca görmek için çok iyi olsu.

Fellow’da hangi modeller olacak? Sadece ekg mi yoksa stovetop modeller de olacak mı?

NoDRaC

İyi Bilinen Üye
Yönetici
Editör
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Hayırlı olsun Togay Bey.

Yirgacheffe

Aktif Üye
İsim
Necdet
Daha fazla  
İsim
Necdet
Espresso Makinesi
Lelit Bianca, Simonelli Musica
Değirmen
Mahlkonig Vario-W, Comandante, Xeoleo vs
Ekipmanlar
V60, Chemex, Aeropress, Mokapot, Hario Mocca vs
Hayırlı ve bereketli olsun @raistlin

Güzel haberler :)

puspus

İyi Bilinen Üye
İsim
Yücel
Daha fazla  
İsim
Yücel
Espresso Makinesi
BFC Ela Junior
Değirmen
Mazzer Mini, Eureka Specilieta, Timemore Chesnut G1
Ekipmanlar
V60,Güralita,Delter, Chemex, Mokapot
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Ümraniye
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Ümraniye-Dudullu
Hayırlı olsun dostum 👏👍

curumscene

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Dilediğiniz gibi üyelik ve sipariş oluşturabilirsiniz, tek çekim ya da taksitli alışveriş yapabilirsiniz. :) Özellikle majör ekipman alımlarında taksit seçeneğinden faydalanmak isteyen arkadaşlarımız oluyordu, umarım faydası olur. 12 taksite kadar alışveriş yapabilirsiniz şu an.

Bu hafta sonu jestleri şöyle: Comandante'ler için banka transferiyle ödeme fiyatını koruyoruz(230 Euro), beraberinde bir paket Cafec hediyesi var! Comandante majör aksesuarları da birer paket Cafec hediyesiyle gelecek! Küçük aksesuarlarda da indirim göreceksiniz.

Herkese Sevgiler.
hayırlı olsun @raistlin
fellow✌😍

utkukaya

İyi Bilinen Üye
İsim
Utku Kaya
Daha fazla  
İsim
Utku Kaya
Değirmen
Comandante
Ekipmanlar
Aeropress, Delter Press, V60
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Avcılar
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Beylikdüzü
Salgın olmasa bir "Hayırlı olsun" ziyareti yapardık 😂

cemix

İyi Bilinen Üye
İsim
Cemil
Daha fazla  
İsim
Cemil
Değirmen
Lelit Fred
Hayırlı olsun, fellow termosları sitenizde görmeyi çok isterim, var mı öyle bir plan?

Huxley Crusades

Aktif Üye
İsim
Huxx
Daha fazla  
İsim
Huxx
Hayırlı olsun tekrardan, fellowların fiyatları dövizden dolayı iyice meraklandırıyor 😀
Site de taksit imkanı çok güzel olmuş. Anlaşmalı kartlara peşin fiyatına taksit gelse süper olur, müthiş ekonomimiz zaten cebimize darbe vuruyor.

Son düzenleme:

Emxone

İyi Bilinen Üye
İsim
Emrah
Daha fazla  
İsim
Emrah
Espresso Makinesi
Gaggia New classic
Değirmen
Comandante c40
Ekipmanlar
Bonavita filtre kahve Makinesi, kalita 185 dripper, hario v60 plastik, aeropress ve french press
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Beylikdüzü
Pek sanmıyorum ama Fellow ODE gelir mi :)

Aydogan

İyi Bilinen Üye
İsim
Hüseyin Aydoğan Bahçeci
Daha fazla  
İsim
Hüseyin Aydoğan Bahçeci
Espresso Makinesi
Brivelli VCF 125
Değirmen
Comandante, Sage 820
Ekipmanlar
Kütahya porselen V 60, Hario V 60, ARC Tartı, Konçhero Kettle, Bear Düzleştirici, Bear Tamper, Soy Cezve, Rekrow Ocak.
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Keçiören
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Yenimahalle
Merhaba Arkadaşlar,

Herkese Sevgiler.
Aslında lafı çok da uzatmak istemiyorum.
Togay bey her zaman noktayı bırakır geçer.
Teşekkürler TOGAY İNAY
🙏🙏🙏

raistlin

İyi Bilinen Üye
Hayırlı olsun, fellow termosları sitenizde görmeyi çok isterim, var mı öyle bir plan?

İthalat kolaylarsa neden olmasın. :) Genel de açıklamış olayım, distribütörü olduğumuz markalarda getirmediğimiz ürünler varsa ana sebeplerden biri ithalat maliyeti yüzünden satış fiyatının ürünün katma değer ya da fonksiyonunun çok önüne geçmesidir. Orijin ülkesinde 30-35 dolara perakende satılabilecek kimi ürünlerin buraya maliyeti bile(satış değil, maliyet) daha yüksek olabiliyor.

raistlin

İyi Bilinen Üye
Hayırlı olsun tekrardan, fellowların fiyatları dövizden dolayı iyice meraklandırıyor 😀
Site de taksit imkanı çok güzel olmuş. Anlaşmalı kartlara peşin fiyatına taksit gelse süper olur, müthiş ekonomimiz zaten cebimize darbe vuruyor.

Keşke :) Uygulanan komsiyon bizden kaynaklanmıyor ve bunu da düşük tutabilmek için ciddi uğraştık. Oranlar fena da sayılmaz gerçekten. :) Orijin fiyatların üzerine de çıkmadığımız için maalesef mümkün değil peşin fiyatına taksitli satış.

raistlin

İyi Bilinen Üye
Pek sanmıyorum ama Fellow ODE gelir mi :)

Daha önce de duyurmuştum, Ode gelecek merak etmeyin. :) Öğütücü grubunda tüm ana uzmanlığımız.

Hatta artık bu uzmanlık ülke tarafına da epey değer sağlıyor çünkü tasarım, yeni model ve yeni teknolojiler için büyük üreticilere doğrudan danışmanlık yapıyorum. İlk günden beri de hayal ettiğim buydu. Gerçekleşiyor. :) Yeni çıkan ve çıkacak olan bazı modeller üretime geçmeden önce Türkiye’ye geliyor final değerlendirme ve değişiklik için. Bu çok özel bir değer benim ve tüm kahve deneyimimiz için.

Sadece Ode da değil. 65mm grubunda ev kullanıcılarına da hitap edecek “3” başka model üzerinde çalışıyoruz. Bunlardan birinin prototipi bitti, final değerlendirmeyi yapıyorum. Biri için burr set çalışıyoruz. Birine de sadece fikir verdim, o yakın zamanda hazır. :)