• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Timemore ürünleri / Gelbura.com

• Konuyu başlatan mimds
  • Başlangıç tarihi
155 en son baktığımda gözükmüyordu, orea v3 için 185 tam oturuyor. Herhangi bir sıkıntısını görmedim. Hazır indirimdeyken 2 paket fazla almıştım hatta. İndirim bitmezse 1-2 paket daha alıp filtre mevzusubu kapatabilirim.

Kalita 185 filtre fiyatı şuan çok uygun 90 TL, sonraki fiyat 140 TL. Kargo ücreti biraz yüksek, 5 paket filtre + 250 gr kafein kültür pink star alarak, filtre kağıt olayını uzun bir süre kapadım :)

Son düzenleme:
Kalita 185 filtre fiyatı şuan çok uygun 90 TL, sonraki fiyat 140 TL. Kargo ücreti biraz yüksek, 5 paket filtre + 250 kafein kültür pink star alarak, filtre kağıt olayını uzun bir süre kapadım :)
Temiz bir seçki olmuş vallahi.

Geri