• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Timemore Smart Mini Fish Kettle

turkocigo

Üye
İsim
Cihan
Daha fazla  
İsim
Cihan
Değirmen
Timemore G1, Hario Skerton
Ekipmanlar
Kütahya V60 Dripper, LilyDrip
Merhabalar.
Kahve kettle’ı alım planı olanlar veya Timemore Smart Mini Fish kahve kettle’ı hakkında fikir sahibi olmak isteyenler için dilim döndüğünce Youtube üzerinden inceleme videosu yayınladım. Umarım ufakta olsa bu kettle hakkında bilgi sahibi olabilmenizi sağlayabilmişimdir.

Rica ederim. 😊

Ankara, yaşıyorum. Bugün tekrar 100 derecede bir deneme yapar, sonucunu burada sizlerle paylaşırım.

Merhaba
Merhabalar.
Kahve kettle’ı alım planı olanlar veya Timemore Smart Mini Fish kahve kettle’ı hakkında fikir sahibi olmak isteyenler için dilim döndüğünce Youtube üzerinden inceleme videosu yayınladım. Umarım ufakta olsa bu kettle hakkında bilgi sahibi olabilmenizi sağlayabilmişimdir.

Merhaba,

İnceleme için teşekkür ederiz.

Ürünler gelmeden inceleme iyi oldu :) ekim sonu inşallah stoklarda olacak

Merhabalar.

İnceleme için teşekkürler hayırlı olsun.

Gümrük vergisi 75 tl çıkmış ürün fiyatını düşük mü yazdırdınız acaba.

Benim bir talebim olmadı ancak satıcı biraz düşük yazmış.

Geri