• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Timemore sıfır click

Corvo

Üye
Comandante için tutamacın kendini taşıyabildiği ilk noktanın sıfır click olduğunu biliyorum. Aynısın timemore c1 modelinde denediğimde hala rahatlıkla gidebileceği 2 click, zorlayarak da bir click daha gidebileceği noktada kendini taşıyabildiğini gördüm.
Hala şu sorunu çözmüş değilim, siz nasıl ayarlıyorsunuz acaba
 
Ayar düğmesini saat yönünde çevirip sıkıştırırken sonlara yaklaştıkça her click te yere paralel tutup kontrol edin. eğer değirmenin kolunu yere paralel tuttuğunuzda kol aşağı düşüyorsa daha sıkıştırmanız gerekecektir ve devam edin.
eğer değirmenin kolunu yere paralel tuttuğunuzda kol aşağı düşmüyorsa orası sıfır noktası oluyor. resim aşağıdadır.

Sıfır Click.jpg
 
Son düzenleme:
Kolun kendiliğinden serbestçe dönebileceği hemen hemen en son noktaya getirdikten sonra, kolu sabit tutup bir click azaltın.
Öğütücünün ayar kısmı size bakarken kolu serbest bırakıp saat yönünde çeyrek daire hareket ettirip yere paralel olacak şekilde kaldırın.
Kendi ağırlığını kaldırabiliyorsa ve hafif sürtünme sesi varsa sıfırı buldunuz. Yerçekimine yenik düşüyorsa bir tık daha sıkıştırıp tekrar edin.
 
Geri
Üst