• Eylül
    Sevgili Ziyaretçi Ekim ayı gelmesi ile birlikte Kahve Kulübü kahve alım anketini sonuçlandırdık. Sizlerin oyları ile belirlenecn firmadan Ekim ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Ekim ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Satıldı Timemore Nano El Değirmeni

Timemore nano el değirmeni mi satıyorum. 1 yıl felan kullanıldı dişlileri sağlam temiz durumda kutusunu kaybettiğim için kutulu bir şekilde veremiyorum şu an için kutusunu bulamadım. Gayet homojen öğütüyor son 2,5 yıldır timemore değirmenlerini kullanıyorum. Her hangi bir sorun yaşamadım daha

Fiyat: SATILDI @ColdBrew’ e hayırlı olsun
Ankara içi elden teslim olur sadece Çankaya ilçesinde

CEB7F629-ABB4-456C-9EE4-6365D2909644.jpeg
B8711E82-CAB1-4D2A-86A7-E1EE207F92EA.jpeg1A7CE898-E280-4B49-8F7F-3947214349AB.jpeg73FAFAA2-A233-41E5-8C0E-64BEA2879695.jpeg

Son düzenleme:

ColdBrew

Yeni Üye
Timemore nano el değirmeni mi satıyorum. 1 yıl felan kullanıldı dişlileri sağlam temiz durumda kutusunu kaybettiğim için kutulu bir şekilde veremiyorum şu an için kutusunu bulamadım. Gayet homojen öğütüyor son 2,5 yıldır timemore değirmenlerini kullanıyorum. Her hangi bir sorun yaşamadım daha

Fiyat: 400 TL, Pazarlığı yoktur.
Ankara içi elden teslim olur sadece Çankaya ilçesinde

Ekli dosyayı görüntüle 571
Ekli dosyayı görüntüle 572Ekli dosyayı görüntüle 573Ekli dosyayı görüntüle 574
Hocam şu an okuldayım. Alabilirim im değirmeni

Arkadaşlar saat 9 da civarı bir arkadaşımız gelip alacak gelemezse ondan önce yazan arkadaşa dönüş yaparım teşekkürler

PortatifBarista

İyi Bilinen Üye
İsim
Burak
Daha fazla  
İsim
Burak
Espresso Makinesi
:(
Değirmen
Comandante C40 Nitro Blade Hand Grinder
Ekipmanlar
Konchero Gooseneck Kettle, Hario V60 Dripper, Hario İmmersion Dripper, Kaliteo Dripper, Kaan Hassas Tartı, Act Refraktometre
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara-Eskişehir
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Tepebaşı (Eskişehir)
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Emek Semti (Ankara)
Timemore bu topluluğun kırmızı çizgisi. Can ilanı açınca Comandantem olmasına rağmen beni bile heyecanlandırdı, hele ki nano modeli çok tatlı vicdansız 😄:love: Bu arada alacak arkadaş iyi günlerde kullansın. 🤟

MuratBlues

İyi Bilinen Üye
İsim
Murat Attila
Alana hayırlı olsun, mis gibi kahveleri olsun ☺ Timemore ciddi manada çok iyi bir başlangıç değirmeni.

Bu arada bilgi vermek amaçlı bir duyurum olsun mu? Bir adet Timemore Nano, Ankara Hound Coffee'de satışta. Fiyatı 750 TL.. İki tane getirmişlerdi, birini ben kaptım.

ColdBrew

Yeni Üye
Alana hayırlı olsun, mis gibi kahveleri olsun ☺ Timemore ciddi manada çok iyi bir başlangıç değirmeni.

Bu arada bilgi vermek amaçlı bir duyurum olsun mu? Bir adet Timemore Nano, Ankara Hound Coffee'de satışta. Fiyatı 750 TL.. İki tane getirmişlerdi, birini ben kaptım.
Hocam ben aldım😁😁 çok uzun zamandır hayalini kuruyordum. Gerçekten bu fırsatı yakaladığım için çok mutluyum

oguzhanata

İyi Bilinen Üye
İsim
Oğuzhan Ata
Daha fazla  
İsim
Oğuzhan Ata
Değirmen
Timemore Chestnut Nano, Comandante c40
Ekipmanlar
V60, Aeropress, Mokapot, Frech Press, Kalita
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Yenimahalle
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Beytepe

Nano kullanan kimler var diye aratırken tekrar denk geldim. Bu mesajı gördükten sonra Hound ile iletişime geçip o tek kalan nanoyu aldım, size teşekkür etmek istedim :)